SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
Hej. Panowie potrzebuje pomocy na cyklu. Bije enan 250 co 4 dni leci to już 2msc. Problem jest jeden. Odbija mi strasznie estro. Początkowa wartość 200pg/ml
Próbowałem zbijać już dwa razy Arimidexem.
- Pierwsza próba pół co 5dni nic nie zbiło zero poprawy.
-Druga próba poszła cała i pół co 3dni. Łącznie 4tabs.
Czułem się spoko zbiło. Po 5dniach od odstawienia Ari udałem się na badania, jestem dzień po wynikach. Wyniki następujące. Prolka 13ng/ml estro 119pg/ml test całkowity 3000ng/dl.
Reszta badań morfo tarczyca itp w normie. Ciśnienie kontrolowane jest wszystko w porządku.

Sajdy jakie odczuwam to uderzenia gorąca czerwona gęba i lekko Klata.

Co poradzić z tym estro? Zbijać dalej zmienić na exe? Ratujcie Panowie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
No dobra zobaczymy jak dalej. Może ktoś coś jeszcze podpowie mi wartościowego w temacie. Bo planowana jest dłuższa bombka na pewno. Więc liczę że organizm się troszkę bardziej przyzwyczai bo w sumie dopiero 8 tydzień zaczynam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
Dorzucam ankietę.
1. WIEK: 24
2. WAGA: 95
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 120
-udo: 64
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8lat
6. DIETA:
-białko: 220/250
-węglowodany: 500dzien
-tłuszcz:80 dzień
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:pierwszy teraz enan 250 e4d
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok 13\14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:135x5
-martwy ciąg: 160x5
-przysiad: 100x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 158
Jeżeli czujesz że ari słabo działa zawsze pomyśl o zmianie na np symex. U mnie działa prawie że idealnie ale wiadomo na każdego inaczej. Co do dawkowania na ari ciężko mi się tutaj wypowiedzieć ale pół co 5 dni to dość słabo przy takich strzałach. Możesz się tylko zasugerować moim zdaniem ale na twoim miejscu waliłbym pierwsze 2 dni po całej potem po pól tabletki co 3 dni ewentualnie przy skokach dodawał pół do strzała akurat co 4 dni wiec jeden dzień nie zbawi aż nadto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Widocznie ari ci nie służy ale takie są skutki uboczne anastrazolu a i z dawką poleciałeś dość grubo, spróbuj exe, może nie będziesz miał takich saidów, a to ari apteczne czy under? bo arimidex zwykle działa skutecznie przy niedużych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
Ari jest under VirArimidex od Virtutisa.
Kwestia właśnie chłopaki jak to sobie dawkować. Bo jestem zielony jeśli chodzi właśnie o IA. Myślałem że gdy zbije Ari i odstawie chociaż chwilę potrzyma na niższym estro A tak naprawdę kilka dni po już czułem j**niecie gorąca i wszystkich sajdów. Dostęp do exe mam jak coś. Znowuż kolega bije sobie elegancko już prawie pół roku identyczna dawka i zero skoków E2... A u mnie tragedia. Też oczytalem się że Ari wali mocno po Lipidach i wątrobie ale też hamuje przyrosty, stąd też obawy o braniu non stop profilaktycznie Anastrazolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
Plus dodam że tak naprawdę ostatnie 2 tyg masy. Ładnie poszło. Mega zadowolony jestem ale chce już zredukowac sobie. Z doświadczenia wiem że dobrze działają na mnie krótkie cykle masa/redu. Dlatego też mnie martwi to e2. Przed masa na ostrej redukcji bez bomby e2 była idealnie po środku widełek. Samopoczucie kozak było ale test był poniżej normy dokładnie 200ng/dl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Mi też ari nie służy i ma efekt odbicia, exe działa inaczej, niszczy estrogen, ja już od ładnych paru lat jadę tylko na exe albo letro jak bomba mocniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
To zanim bym ogarnął exe mam jeszcze blister Ari. Jak to Panowie chrupać? Pół taby do strzała może dzien po? Czy uderzyć mocniej żeby zbić trochę i potem podtrzymywać jak samopoczucie będzie dobre.

A nie wiem czy cokolwiek to zmienia ale idzie jeszcze Tura 40mg ed. Ale już kończę ją. Na dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 158
Na sam początek to zarzuć sobie dziś i jutro koło tej samej godziny po tabsie potem leć co 3 4 dni po pół za 2 tygodnie zrob badania i sam ocenisz czy pół to wystarczająca dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 158
jeżeli to nie pomoże pomyśl o exe albo o symexie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1416
Exe na pewno wezmę na probe żeby porównać działanie z Ari. Ale dopiero będę je miał gdzieś za 2tyg. Więc dlayegi muszę się ratować teraz Ari. Bo w takim tempie odbijania to zaraz znów mi wyk*rwi na 200. Rozważałem już też zmniejszenie dawki samego testo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać pod koszykówkę?

Następny temat

Niski estradiol, jak podnieść?

WHEY premium