SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc meta cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Witam czy podczas cyklu mety 2-3-4-3-2 kiedy dojdzie do brania 4 tabletek brac trzeba 4 od razu czy rozbic na np dwa razy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
co do clomidu to racyej radzilbym wziac, sluzy on do uregulowania poziomu wlasnego testosteronu. Jak masz kobiete to skutki nie brania szybko zauwazysz... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
Najlepiej jak byś brał pojedyńczo co 3 -4 godziny po jednym tabsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 431
pamietaj o osłonkach. sylimarol 3 tabsy podczas cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radze brac metke rano jedna, po poludniu jedna i po treningu drugą. Choć na pierwszy cykl to moze byc za dużo. Radze przy tym brac witaminki jakies bo jest na nie duże zapotrzebowanie w czasie cyklu np vitaral no i cos na osłonke np sylimarol. Odydwie rzeczy 2 razy dziennie, jakies białeczko do tego zeby masa byla wieksza bo na tym ci pewnie zalezy przeciez skoro bierzesz metke. No i po tym clomid rzecz jasna. A mete radze brac 3 dziennie, gdyż jak sie dowiedzialem, od znajomych ktorzy sie bawia w to od dawna i sa obeznani, meta nie dziala juz zbytnio w 5 tyg, a jesli chcesz jechac bez clomidu, to góra 3 tyg i koniec, wtedy ci nie bedzie potrzebny, no ale mniejsze beda efekty, to zalezy od ciebie ! A piramidka juz nie modna jest heh :P pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Kazdy podaje inny sposb brania metki jedni mowia: 2-3-3-2-2-1 albo 2-2-3-3-2-1,drudzy mowia zeby nie robic piramidki ,jeszcze inni mowia ze jesli to jest 1 cykl to zeby zaczac od 1 tabletki dziennie.Jak to w koncu jest ?? I co jest lepsze Sylimarol 70 czy Hepatil ??Babka z apteki mowila mi ze hepatil to bardziej uzywa sie jesli sie juz ma zniszczona watrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Kazdy podaje inny sposb brania metki jedni mowia: 2-3-3-2-2-1 albo 2-2-3-3-2-1,drudzy mowia zeby nie robic piramidki ,jeszcze inni mowia ze jesli to jest 1 cykl to zeby zaczac od 1 tabletki dziennie.Jak to w koncu jest ?? I co jest lepsze Sylimarol 70 czy Hepatil ??Babka z apteki mowila mi ze hepatil to bardziej uzywa sie jesli sie juz ma zniszczona watrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Ten internet mnie dobije :D:D.Sorki !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedni radza hepatil, drudzy sylimarol, nie wiem co ci doradzic, ale obydwa sa dobre, ja bralem sylimarol, wlasnie koncze cykl ;] Brales juz kiedys sterydy ? No i druga sprawa, jak dlugo ćw ?? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3496
Juz cwicze okolo 21 miesiecy ,regularnie.Teraz mam walsnie taki zastoj i chcialem sie pobudzic czym mocniejszym,mam 100 tabl.Metki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiec spoko, mozesz brac metke jak tak dlugo ćwiczysz, jesli masz kase, to wejs przed cyklem z metki zrob sobie krete z 2/3 razy, potem metka z bialkiem, sylimarol, vitaral, dietka, trening, po cyklu metki znow kretka i powinienes byc wielki ;]. Skutki uboczne ktore zauwazylem, to ogromny apetyt, bedziesz glodny 24/h wiec mozesz jeść dużo. No i jesli masz laske, to ja uszczesliwisz bardzo duzo razy, bo bedziesz mial duzo testosteronu i bedzie ci stał a stał :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i bym zapomnial, po cyklu z metki, po przerwie tak 5/10 dni clomid po jednym tabsie na dzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FINAPLIX - NAJLEPSZY GEAR NA ŚWIECIE (IMO)

Następny temat

clenbuterol

WHEY premium