SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc - Białko łatwostrawne z enzymami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Witam. Poszukuję białka, które będzie łatwo strawne i zawierać będzie w składzie enzymy trawienne. Mam od paru miesięcy problemy z żołądkiem a jak to lekarze nie potrafią pomóc parę lat temu miałem ten sam problem w wtedy minęło 2 lata aż problemy z zniknęły.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Z każdym Dniem bliżej Celu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wg najnowszych badan kolo 1/100 osob w pl ma tzw utajona forme celiaki. tzn nie ma jeszcze zmian w jelitach ale zle reaguje na gluten i w krwiobiegu juz sa przeciwciala.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28567
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
sama zawartośc enzymów trawiennych w produkcie wcale nie świadczy o jego lekkiej strawności. Jest ona zależna od tego jakie ilości zanieczyszczeń posiada produkt typu whey : mikrobilogicznych (przetrwalniki bakteri), puryny, kazeiny, duze ilości soli wapnia,ilośc aminokwasów prawoskrętnych i innych zanieczyszczeń pochodzeina białkowego, ... i sporo innych . samo dodanie enzymów trawiennych wcale nie załatwia jak widzisz sprawy. Poza tym ustaowdawca unijny zakazuje stosowania enzymów poch. syntetycznego w suplementach diety, wiec pozostaja ci tylko produ,ty z rynku USA i Kanada.(skoro tak sie upierasz przy enzymach, poza tym na czym polegała niestrawnośc z której sie leczyłeś ? na co reagowałeś niestrawnością lub innymi objawami alergicznymi ?)
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Lekarze nigdy dokładnie nie potrafili określić co mi jest. Zawsze miałem przepisywany polprazol, który daje ulgę tylko na krótko.

Gorzej raczej jest gdy jem coś ciężkostrawnego: smażone mięso, jajka.

Mam często uczucie na wymioty, bóle brzucha.

Nie uparłem się przy enzymach, tylko myślałem, że to załatwi sprawę.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
jajka sa ciezkostrawne
a moze masz wrzody zoladka? badales to?
mozesz sprobowac https://sklep.sfd.pl/Trec_Digest_Plus-opis3395.html na pewno nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jajka nie sa ciezkostrawne, ale gotowane.

Moze problem lezy po stronie watroby?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
no tak,ale ugotowane jajko jest ciezkostrawne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Kiedyś mi powiedziano, że za dużo żółci mam w żołądku i na to miałem przepisany właśnie polprazol. A ten suplement akurat mam ale jeszcze nie stosowałem.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dziwne ? nie miałeś żadnych konkretnych badań podających jakieś wyniki ??!!
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ja bym zrobil gastroskopie(wiem, ze ciezkie badanie, ale bys wiedzial wszysto) i proby watrobowe.

Moj brat mial podobne dolegliwosci i okazalo sie, ze mial jakies bakterie na zoladku, dopiero gastroskopia pokazala wszystko.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
No ja miałem gastroskopie kilka lat temu, gdy pierwszy raz pojawiły się te problemy i też lekarz niby napisał diagnozę i przepisał polprazol i nawet kilka paczek tego wtedy zjadłem i prawie mi nic wtedy nie dało, dopiero po Dibecozide Magnum z Megabola czułem się lepiej. A teraz parę miesięcy temu polprazol pomógł mi bardziej ale problemy znów się pojawiają.

Z każdym Dniem bliżej Celu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja - trening bez celowego roztrenowania / art z pisma

Następny temat

Horse power dawkowanie...

WHEY premium