SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska vs. Litwa

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5

test

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Ehhh ... Zaczynając od tyłu: Dudek bardzo czujny w bramce, pewny, mozna go pochwalić za ten występ. Środek obrony kompletnie zagubiony, Litwini bezproblemu gubili naszych stoperów. Do pozytywów tego meczu można zaliczyć gre Seweryna Gancarczyka ... ogromna chęć do gry, po podniu odrazu ruszał do przodu pokazując się po piłke, bezbłędny w destrukcji i przy ogólnej biedzie na tej pozycji pewny kandydat do 23 osobowej kadry jak dla mnie. Gorzej na prawej obronie radził sobie Kuś. Bonina przerósł troche ten mecz, a Kosowski jak zwykle ambitny, aktywny, ale widać u niego brak gry w klubie. Mila miał momenty dobe miał i słabsze ...ogólnie mocno w cieniu Szymkowiaka, który bardzo dobrze poczynał sobie w roli rozgrywającego, w drugiej połowie grał Sobolewski jednak nie wyróżnił się niczym specjalnym, średnio jak na niego. Frankowski to nie ten frankowski jeszcze nie tak dawno strzeliłby bramke po takiej wrzutce od Mili. Sosin bramki nie strzelił ale grał lepiej od Rasiaka,który zagrał w drugiej połowie.
Po tym meczu tylko Dudek, Szymkowiak a szczególnie Gancarczyk powienien być zadowolony.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Szkoda napadziorów. Dalej 4-ty jest wielką niewiadomą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
Dudek - bardzo dobry mecz, czujny na przedpolu (i nie tylko).
Kus - srednio, bardzo srednio.
Lewandowski - bardzo slaby mecz, Janas sie zastanowi nad powolaniem mam nadzieje.
Jop - momenty dobrej gry, a momenty fatalne, ale na srodku chyba nikogo innego Janas nie znajdzie.
Gancarczyk - bardzo dobry mecz, aktywny, staral sie jak mogl, zeby pozdrowic rodzine . moze zagra na mundialu.
Bonin - widac bylo ze byl bardzo zestresowany, szkoda.
Szymkowiak - najlepszy na boisku, biegal, dogrywal ale i przerywal.
Mila - biegal, biegal... tylko po co? tego nikt jak zwykle nie wie. kiepsko.
Kosowski - albo za krotko, albo za dlugo trzymal pilke przy nodze, staral sie ale nic z tego nie wyszlo.
Frankowski - to juz nie TEN Frankowski, wszystko grali na niego, a on nic.
Sosin - dobry mecz, staral sie walczyl, a nawet rozgrywal. nie wiem czemu Janas go zdjal. wg mnie powinien pojechac na mundial.

rezerwowi:
Sobolewski - na mundial pojedzie, defensywny pomocnik - braklo go od poczatku spotkania
Rasiak - walczyl, na marne.
Bosacki - solidnie dosc, duzo pracy nie mial.
Baszczynski - srednio.
Przyrowski - nie pogral sobie

Zmieniony przez - wollny w dniu 2006-05-02 22:33:22

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
'+'
-dobra gra Gancarczaka


'-'
-dziurawa obrona
-Kus: panu juz podziekujemy
-Mila: j./w.
-Bonin: j./w.
-Rasiak: j./w.
- nie odblokowal sie Franek bardzo na to liczylem i bylo mu to potrzebne


wiem ze mecz towarzyski ale inaczej powinni grac zawodnicy ktorzy walcza o miejsce w skladzie na MS tym bardziej na tle slabej Litwy ktora w dodatku przyjechala ligowym skladem


edit:
rezerwowi:
Sobolewski - na mundial pojedzie, defensywny pomocnik - braklo go od poczatku spotkania
Rasiak - walczyl, na marne.
Bosacki - solidnie dosc, duzo pracy nie mial.
Baszczynski - srednio.
Przyrowski - nie pogral sobie


nie Przyrowski tylko Fabianski

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-05-02 22:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Juz nie wracajac do sprawy wyniku dzisiejszego pseudo-meczu,mam wielka prosbe do pana Janasa :P...nich juz nas nie meczy Rasiakiem (i Mila w aktualnej formie),Sosin jest duzo duzo lepszy,pozatym spodobalo mi sie jak klal schodzac na przerwe,przynajmniej widac po nim jakas ambicje i determinacje.No wiec z tego skladu,oprocz pewniakow,wzialbym Garncarczyka i Sosina,reszta niech wraca na lawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Gancarczyk na MŚ? Raczej nie. Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
o LOL racja Fabianski nie Przyrowski nie wiem co mi sie po***alo

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Gancarczyk na MŚ? Raczej nie


czemu nie nie uwazam tez ze powinnien jechac za to ze zagral jeden dobry mecz ale szanse napewno powinnien dostac w kolejnym meczu i jesli udowodni ze dzisiejszy mecz nie jest dzielem przypadku to jak najbardziej na MS na tej pozycji niestety mamy pustki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Nie możemy wypuścić takiego Gancarczyka, nie mamy na tą pozycje żadnego konkurenta dla Żewłakowa, musi jechać, nie tylko ze względu na umiejetności, ale tez dlatego, że zagral dobrze w tak ważnym dla niego meczu, a na MŚ "ciśnienia" nie będzie brakować.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana Klubu

Następny temat

ANKIETA

WHEY premium