SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogromcy mitów: jeść czy nie jeść po 18:00?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7041
Wazne by zgadzalo sie dzienne zapotrzebowanie a jesc mozna kedy sie chce ;p ale jak czlwoieka zalewa to wieczorne posilki bez ww

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 397 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 68905
Godzine przed spaniem trzeba wtracic TRZEBA !!!!!!!!!! ser bialy 100 - 150 gram i lyzke oleju budwigowego do tego , w zaladku robi sie tak zwany glut i to wszystko wchlania sie bardzo dlugo nawet 6 - 7 godzin , nasz katabolizm dostaje po pysku i o to nam chodzi Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7041
Jakiego oleju ?:D a zwykla oliwa nie moze byc ?:P

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 397 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 68905
Oleju budwigowego z pierwszego tloczenia ( samo zdrowie ) albo orzechy wloskie , czy oliwa ??? Nie mam pojecia chyba lyzka napewno tak ale ja mam swoje teorie Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 4447 Napisanych postów 14689 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1163626
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Olej lniany budwigowy tloczony na zimno

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia dla starszego zielonego pana ;)

Następny temat

IV RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-rutkow-wielokrotność w wiciskaniu

Nutlove-choco