SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podyskutujmy o cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Radziłbym uważac z dodawaniem nandrolonu i jego pochodnych w koncówkach cykl, to może przynieśc przykre rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260
albo masujesz albo sie ubijasz tren za wczesnie imo za duza przerwa miedzy zmiana tesci przy trenie enan lipa troche lepiej wychodzi prop przy trenie ale jak kto lubi
tren z meta to jest piekna sprawa ale juz zapozno
powodzenia w cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sam jestem ciekawy opini innych nt. tego cyklu

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
Osobiscie nie polaczył bym enana z trenem.Za to z propem w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Proszę uzasadnić swoja wypowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Ja połącze Tren z Sustanonem ;)

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260
przesuwajac tren dalej wyciagniessz wieksze korzysci z enana wlasciwosci masujace (dlugi estr) tren z propem dobrze sie uzupelniaja krotkim okresem dzialania i wiadomo ze prop jest lepszy do ubijania niz enan chocby ze wzgeldow retencyjnych to tak na chlopski rozum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
z tego wzgledu ze to wbrew mojej teori.Pisałes ze pierwszy etap to robienei masy, to czemu tren ?Tren swietnie nadaje sie na utwardzenie sylwetki, rzezbe.Wiec jezeli dzielisz to 2 etapy to walnij trena razem z propem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27829
maximus polaczyc mozna wszystko, tyle ze jedne polaczenia sa gorsze, drugie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Hahaha, enanthat właściwości masujące bez spiny, ale trochę się uśmiałem. Jeżeli chodzi o właściwości "masujące" jak sam określiłeś, to jedynymi właściwościami o jakich można tu mówic to właściwości wynikajace z dośc wysokiej kumulacji przy estrze enathate co za tym idzie większej retencji - o której sam z resztą pod koniec wspomnialeś.

Różnice pomiędzy estrami testosteronu wynikają z wagi danego estru, np. w przypadku testosteronu enanthatu "czystego-wolnego" testosteronu mamy 72mg w deklarowanych 100mg, 28mg to waga estru enanthate. W przypadku estru propinate waga estru wynosi bodajże 14mg w 100mg, czyli czystego testosteronu mamy 86mg w 100mg - tutaj nie jestem pewien co do estru propinate pisze z pamięci, leśli się mylę proszę aby ktoś mnie poprawił.
I druga różnica wynika z aktywnego działania, czyli czasu uwalniania steroidu, w przypadku estru propinate czas ten okreslany jest na ok 3dni, a w przypadku enanthatu o kilka dni dłużej test is test, nikt i nic tego nie zmieni moi drodzy.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2008-03-17 22:43:35

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanabol 10mg

Następny temat

Omnadren 5 strzalow

WHEY premium