SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwójny trenig

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Małe pytanko czy można albo lepiej czy jest wskazane trenować dwa razy w ciągu dnia?? Npaprzykład przedpołudniem barki, a popołudniu triceps?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
tzn. są i plusy i minusy takiego treningu , mianowicie taki trening jest dobry gdy masz dużo czasu , dużo pieniędzy na suplementy i dużo lat treningu za sobą

czasu bo jak sam widzisz nie np. 1 h ale 2 h przeznaczasz na trening dziennie i to z odstępami czasu w którym też musisz bezwzględnie odpoczywać żeby choć trochę zregenerować zasoby energetyczne organizmu i być w stanie ten drugi trening też sumiennie wykonywać

pieniędzy na suple , bo trenując w ten sposób tacisz zbyt wiele energii którą mógłbyś przeznaczeć na 1 trening i dać z siebie wszystko na tym jednym , a reszte dnia przeznaczyć na regeneracje - gdy tego nie robisz to żeby się nie przetrenować musiż wspomagać się suplami żeby wyjść na swoje

mieć za sobą lata treningu bo , nie wydaje mi się żebyś już był na takim poziomie że potrzebujesz aż takiej stymulacji, prawda ze taki sposób treningu pozwala na dokładniejsze się skupienie na jednej grupie ale stosuje sie to dopiero wtedy gdy 'normalny' trening nie daje nic i chcemy się skupić na każdym mięśniu osobno , nie sądze zebyś już wykożystał wszystkie możliwosći normalnego treningu

a tak wogóle to z przykładu który podałeś , czyli przed południem barki a po południu trziceps to :
- trenujesz triceps 2 razy dziennie bo przy każdym wyciskaniu one też pracują
- żeby trenować efektywnie tym sposobem to oprócz tych wymagań wyżej podanych to musiałbyś barki zrobić rano ( powiedzmy koło 10 a triceps na wieczór około 18 , ale i tak bez supli nie wiele to by dało )
- nie wykorzystujesz możliwości pompy krwi jaką uzyskujesz też w tricepsach ćwicząc barki ( chcesz mase ćwiczyć to połącz barki i tric albo klatke i tric razem - a jak siłę - to możesz też połączyć albo trenować na osobnym treningu ale to też była by strata energi )

czylie jednym słowem

N-I-E------J-E-S-T-----T-O------D-L-A-----C-I-E-B-I-E----W-S-K-A-Z-A-N-E

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czy kazdy sie musi wzrowac na arnim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
**** ma racje
arni wielkim kulturystą był - i jest w pamięci wszystkich chyba

ale jak to mówią - co mnie wojewodzie to nie tobie smrodzie - hehe , jak moja babcia mawia

może kiedyś bajesz gotów na taki trening

ale wiedz że gdy będziesz na niego gotowy , że tak powiem , to napewno nie będziesz już nikogo o nic musiał pytać

to inni ciebie będą pytali

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź theReddevil. Co do treningu to nie zamierzam ćwiczyć 2 razy po 60 tylko po 30 i nie przez cały czas tylko przez miesiąc nie więcej. Chce wprowadzać zmiany w treningu aby nie był on monotonny, drugim aspektem sprawy jest to, że podwójny trening pozwoli mi doładować każdą grupę mięśniowa na max, zazwyczaj było tak, że gdy robiłem klatę i biceps to klatę zrobiło się tak, że aż dwa razy większa była po treningu a na bika nie zawsze starczało już sił aby uzyskać jak najlepszą pompę.
Co to wypowiedzi ****mastera. Zauważ, że gdybym wzorował się na arnim to by tego postu nie było. Zadając pytanie czy można ćwiczyć, chodziło mi patrząc ze względu na fizjologię organizmu (czy to jest dla niego dobre). Reasumując gdybym wiedział, że arni robił takie treningi wiedział bym, że można robić podwójny trening.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg - sprawdźcie

Następny temat

Kontuzja

WHEY premium