SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podgrzewanie ryżu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
nie no mi się nie sklejał jakośdo tej pory,tylko to ma być para,a nie że ci bluzga i bulgota wodą na wszystkie strony i chlapie na ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kapuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 80
Może nie jestem doświadczony, ale kupuje w Albercie ryż preparowany, można go jeść kiedy się chce bez żadnego gotowania czy innych utrudnień, można go zalać mlekiem jak płatki albo jeść sam ryż, smakuje troche jak popcorn i ma prawie tyle samo węgli co normalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja zazwyczaj jak mam zjesc puzniej zamykam w pojemniku który jako tako trzyma ciepło

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mikrofalowki nie uzywam. Jak jzu mi sie zdarzy jest wczesniej ugotowany ryz itp to jem na zimno

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
ja sobie rano wyciagam ryz z lodowki i jak przychodze z pracy czy silki to ma on juz temp pokojowa i taki mi najbardziej smakuje

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3511
mam takie jedno pytanie, w jaki sposob mikrofalowka jest szkodliwa??:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
mikrofala wpływa negatywnie na zdrowie człowieka poprzez wydzielanie fal elektromagnetycznych. Natomiast jeżeli chodzi o posiłki, które w niej przyrządzamy, to należy jedynie pamiętać o tym, żeby podgrzewać na odpowiednim talerzu, czy jakiejś podstawce. W innym wypadku wydzielają się szkodliwe substancje, które później trafiają bezpośrednio do jedzenia, a my to aplikujemy naszemu organizmowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
mikrofala wpływa negatywnie na zdrowie człowieka poprzez wydzielanie fal elektromagnetycznych. - Jasne, 2 min w mikrofali Cię zabije, 1h na tym forum (przy kompie) może Ci uratować życie i broń Boże nie zbliżaj się na 2m do jakiegokolwiek tel. komórkowego, wyrzuc radio i TV- też poprzez wydzielanie fal elektromagnetycznych Ci szkodzą, a jeszcze zabierają czas. (kuchenka mikrofalowa Ci go odda!! )
Ludziska umiar we wszystkim!!!
Bardzo wiele urządzeń wokół nas emituje promieniowanie, które może byc szkodliwe, kuchenka też - wszystko zależy od dawki.

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
agent a dlaczego tych dawek nie minimalizowac
bez komórki ciezko się obejść większości, a bez mikrofalówki można no nie zawsze ja tam się stram jak najrzadziej mikrofalówki używac ale zdarza się neiraz
od czegoś trza umrzec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na brzuch i TALIĘ

Następny temat

Woda a trawienie

WHEY premium