SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie się nachwytem - plan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. Chciałbym rozwinąć mieśnie potrzebne do podciągania sie (20+)nachwytem przeszukiwałem trochę forum i jakoś nie bardzo przemawiały do mnie rózne plany tak wieć moja uprzejma prośba o doradzenie jakiegoś planu na plecy sprzęty do mojej dyspozycji : drążek, modlitewnik, gryf łamany, prosty i ławeczka do wyciskania. Narazie robie 2-4 podciagniecia ale wydaje mi się ,że źle się podciagam tj. mało pracują mieśnie pleców ale to już taka moja uwaga.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Dlaczego nie przemawiały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3634 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86300
podciaganie szeroko nachwytem 4s 12-8
martwy ciag 3s 12-8
wioslowanie sztanga 3s 12-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
żeby się wiecej podciągać,musisz się podciągać. Innej rady nie ma.
Jakim planem to zależy od tego jaki obecnie plan stosujesz(czy chodzisz na siłownie,czy uprawiasz inne sporty itd)

A jeśli czujesz ze technika szwankuje...zwróć uwagę by podciągać się do pełnego wyprostu rąk(nie myl z przeprostem!!!)staraj się nie bujać ciałem(to zostaw na czas gdy opanujesz już ruch na tyle by umieć to wykorzystać),staraj się nie trzymać na palcach,a całą dłonią,bo przy chwycie na palcach bardziej odczujesz ręce(przedramiona i biceps). To takie podstawowe uwagi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA PLANU TRENINGOWEGO. Prosze o opinie.

Następny temat

Plan FBW dla " domowej " siłowni POMOCY !

WHEY premium