SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący - jak zacząć ćwiczyć

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Witam wszystkich. Mam pytanie odnosnie jak ćwiczyć tzn. waże około 65 kg mam 178 wzrostu 17 lat i na klate wycisne pare razy 40 kg i mam maly problem z energia poprostu nie czuje sie na silach zabardzo i nie wiem co zrobic by poprawic swoja kondycje? może muszę zacząć biegać?... myslalem o zakupie kreatyny 1250 na poczatek żeby lepiej poszło ale nie którzy mówią kupuj inni narazie na sucho i no nie wiem w koncu. Może mi ktoś doradzic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
kreatyna i tak ci nic nie da nie zaczyna się z suplami.
Ułóż sobie jakiś plan dla początkujących, ułóż dietę a suple dopiero po minimum 6 miesiącach ćwiczenia bo teraz i tak ci nic nie pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
skoro jesteś początkujący przeczytaj to https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

1.jak chcesz pomocy to wypełnij profil
2.ułóż diete (zamieść do poprawek w dziel odżywianie)
i
3.trening (zamieść w dziale trening dla początkujący) nawet w tym samym temacie.

To że nie masz energi może być spowodowane złą dietą, brakiem witamin, brakiem ruchu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene planu

Następny temat

Jak wyregulować ławkę, aby ćwiczyć dolne mięśnie brzucha ?

WHEY premium