SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący,mutant mass,proszę o rade ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
hehe no wiem ,ale jak juz mowimy, gainer itak bede brał ten co zamówiłem po treningu ;).. grube 220zł poszlo juz na niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
teraz wlasnie skonczylem trening na nogi jak mowiliscie, zrobilem pare seryjek przysiadów z obciazeniem na barkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Na twoim miejscu robił bym fbw jakieś , np te które ci opisałem pare postów wcześniej

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
domatora stosowałem na poczatku,ale teraz mam w domu ławeczke z rozpietkami,jest tez tam cos na nogi..i atlas, do 200kg, tam wszystkie partie mozna cwiczyc i oczywiscie drazek na drzwiach, na nim duzo czasu spedzam ;]

Zmieniony przez - adamek.54 w dniu 2012-01-07 20:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
wy juz mi dobrze dietke, i mniej wiecej trening ułozyliscie powinno mi to wystarczyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
moze nie bede sie do diety całkowicie stosował ale mniej wiecej bede z niej korzystał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
FBW rób to co ci napisałem , ja robie ale na rzeźbę trochę inne ale podobne i efekty są , więc tobie też da :)
Powodzenia .

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
ok, dzieki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
nie ma za co hehe , może czegoś się dowiedziałeś .

Pomogłem ? daj soga :)

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
a tak prywatnie powiedz jeszcze, czym ten fbw tak bardzo sie rozni od innych treningów,bo czytałem troche, ale moim zdaniem jedno i to samo
?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy Do Oceny

Następny temat

Jadłospis na tydzień

WHEY premium