SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący,mutant mass,proszę o rade ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
adamek.54
wiesz, itak ja młody jestem i mimo tej dietki bede sobie frytki jadł czasami czy cos, za mlody jestem zeby wszystko sobie odmawiac


mozesz ale srednio 2-3x/miech i to nie jakies niezliczone ilosci

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
wiesz,mamuśka zawze zupke jakąs robi itp, to co mam powiedziec NIE, mama zaraz mutanta wpieprze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
zawsze*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
Teraz, co dalej ;] ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
nie pisz double postow.. uloz diete na potreningu.pl i wklej tutaj zgodnie z zapotrzebowaniem

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
ok to teraz ułóż mi przykładowy dzień za pomocą kalkulatora po treningu co będziesz jadł.

trening wywal na godzine 18:30-19

masz zakładkę wyliczanie kalori i tam ułóż 5 posiłków.
Pamiętaj o tym co mówiłem że rano węgle i białko

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
o tu mam ulozyc tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Co do obiadków , masz dietę albo nie, powiedz mamie że masz diete i jesz kurczaka , albo inne chude mięsa i ryż brązowy !

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
ta

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy Do Oceny

Następny temat

Jadłospis na tydzień

WHEY premium