SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek treningu w sprzęcie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
ide dzisiaj wyprobowac centka do ciagow , ale troche sie boje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie ma co się bać. Jak jest dobry do siadów to do sztangi nie zejdziesz niżej niż 10-15cm. Chyba, że masz +100cm przeszczepy zamiast rąk to tyle wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Zdaj relacje:). Jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie,bo ja w swoim nawet nie próbuję. Szkoda mi nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
no wlasnie siadow nie robilem bo sekcja ma przerwe 2 tyg przez wzglad na sesje , bez asekuracji kumatych ludzi nie mam zamiaru cudowac, jak zalozylem sam z ciekawosci w pokoju to zejsc 10 cm bylo trudno wiec ja nie wiem jak sztange zlapie dzisiaj ale co tam sie zobaczy ok 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6032
****a masakra przestalo mi sie podobac ;p 20 min zakladania i okazalo sie ze nie da sie schylić , zwiekszylem rozstaw nog podszedl na udach wyzej jeszcze i wkoncu sie udalo , ale zrobilem jedno podejscie bo po 40 minutach juz nog nie czulem 200 na raz poszlo smiesznie latwo . Dalszy ciag pytan =] wydaje mi sie ze szelki sa za luzne bo sam bez problemu je zalozylem a kostium przed podejsciem poszedl po udzie jeszcze z 1cm w gore jak przeszywac szelki? i czy zrobic to teraz czy moze po kilku treningach siadow zeby sie nauczyc jak dokladnie go zakladac i dokad musi dojsc? i raczej zanim nie zaczne w nim robic siadow czyli jeszcze z 2 tyg nie zakladam go do ciagow..
=================================================
edit
i jak zrobic zeby hmm jajka jakos sie ulozyly bo mi sie jedno zawinelo to balem sie zdejmowac stroju w obawie ze nic nie zostalo taki zgniot byl ;p

Zmieniony przez - nYcHxC w dniu 2011-02-02 18:18:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Mam podobny problem co ty przy centurionie tzn nogawki strasznie podciągają mi się do góry i nie powiem nieraz jak przydusi jajo to odechciewa się ćwiczyć hehe wg mnie spróbuj tak zakładać worki żeby przy naciąganiu kostiumu zjechał z nich mniej więcej w prawidłowym miejscu ułożenia nogawek. Jeśli używasz długich worków aż po dupę to zawsze nogawki będą uciekać do góry. ale ma to swoje minusy :) dużo trudniej ściągnąć kostium hehe ale myślę że sobie poradzisz powodzenia

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
nYcHxC a zakładałeś go normalnie czy "tył na przód"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Przy zakładaniu worki na wysokości prawidłowo ułożonych nogawek. Nigdy wyżej, bo potem ciężko worki wyciągnąć a jak zostaną to jeżdża po dupie a kostium podchodzi wyżej i c***a daje. Jeśli podszyjesz szelki to już na pewno nie zejdziesz

Co do techniki schodzenia w dół w ekstramalnie ciasnym kostiumie, może spróbować w tak jak to robi mój kolega z sekcji:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
sene:
co do filmiku kurde jakie ułożenie do ciagów;p
dłonie prawie pod kolanami


a co do tematu
ciągi ja preferuje technike złapanie sztangi prawie na prostych nogach i wbicie dupy do perfekcyjnej postawy

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Układ do ciągu bajka, więc RP musiał paść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening siłowy i aerobowy

Następny temat

Opaski/ściągacze na łokcie

WHEY premium