SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek..Pomoc???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3016
Witam!!!
Mam zamiar kupić sobie jakieś odżywki..nigdy jeszcze nie brałem ..staż ponad rok..co mi polecicie na początek i żeby był jakiś efekt???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
diete masz..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3016
pol na pol ale mozna powiedziec ze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
najpierw przyloz sie do diety i zobaczysz ze efekty beda.. pozniej wezmiesz sie za suple! jezeli nie dasz rady dostarczyc ww i bialka to mozesz kupic gainera/bialko/carbo.. teraz zapraszam do dzialu odzywianie.. poza tym witaminy i mineraly rozuemiem ze szamasz..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3016
Tak...ale jem dosc dobrze ale to troche za malo i chciałbym bardziej przybrac na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
kalorie na plus i na pewno nabierzesz masy! np gainer moze ci w tym pomoc ale pamietaj ze zywkly posilke lepszy!

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jeśli dieta będzie ok to bierz mono. Staż już masz.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9675
Smiało możesz sobie kupic Mono , ale nie szalej odrazu z jakimis stackami. Na początek wystarczy mono i do tego jakies dodatki jak masz kase :) ;)

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3016
Mono??? a co sadzicie o kreatynie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Właśnie mono to kreatyna. Skrót mono - monohydrat kreatyny.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3016
Dzięki a w jakich cenach tak mniej wiecej kupic?zeby to nie bylo jakies badziewie???chodzi o kreatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko kreatyna?

Następny temat

dawkowanie kreatyny TREC Nutrition 920mg

WHEY premium