SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po seminarium z Danem Inosanto

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
o ile sie orientuje to nie tylko warrior stara sie sprowadzic Dana do Polski, wiec może najwyższy czas odstawić animozje na bok i wspólnie zorganizować jego przyjazd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Tak jest. Czas zacząć współdziałać w tej kwestii, jak i też w kwestiach organizacji seminariów z innymi instruktorami - mam na myśli np wspólne ustalanie terminów przyjazdów. Moja np nieobecność na seminarium z Ronem była spowodowana tym, że w tym samym dniu były Mistrzostwa Polski w BJJ, w których zawodnicy z mojego klubu brali czynny udział, a ja sam byłem sędzią.
Powinniśmy ustalić jakiś przybliżony grafik odwiedzin na rok. Z tego co wiem, około marca ma przyjechać Tim Tackett. Rick Young będzie u mnie prawdopodobnie w maju. Głupio byłoby gdyby wizyty instruktorów nakładały się na siebie lub gdyby wypadały w tym samym miesiącu. Wtedy wielu ludzi nawet gdy chce uczestniczyć - nie ma po prostu kasy.
To samo z wizytą Guro Dana. Finansowo jest to bardzo wielkie wyzwanie a także organizacyjnie. Także siła "perswazji" i wspólne zaproszenie przez wszystkie kluby w Polsce, Guro Dana będzie lepiej widziane przez Niego samego.
Byłem na seminarium w Szkocji i na tym seminarium byli inni instruktorzy z Wysp: Bob Breen czy też Terry Barnet. Guro pod koniec seminarium z dużym naciskiem wspomniał o tym, że jest bardzo zadowolony iż instruktorzy na Wyspach współdziałają, czego nie ma np w USA.
Myślę, że dobrze byłoby się spotkać w najbliższym czasie na pifku ;) gdzieś w centrum Polski i obgadać te sprawy.
Wiem, że wszyscy instruktorzy czytają to forum, albo mają na bieżąco informacje o tym, co się tutaj pisze. Szanowni koledzy zapraszam do współpracy i umówmy się na takie spotkanie.
Jeżeli to spotkanie dojdzie do skutku i dojdziemy (jestem tego pewny) do porozumienia, to ja ze swojej strony poproszę także Ricka o wstawiennictwo do Guro Dana.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Ja od siebie dodam że w dniach 5,6,7 grudnia 2008 w Łodzi w klubie Gracie-Barra odbędzie się seminarium z Karlem Tanswellem z SBG Manchester (Karl to główny przestawiciel SBG na UK, teamu który specjalizuje się w
MMA. Posiada również czarny pas w bjj oraz 20 lat doświadczenia w sztukach walki)
Koszt to 200 PLN - nie jest to osobistość JKD ale bez wątpienia można się od niego sporo nauczyć :)
więcej info na : www.gracie-barra.pl

Zmieniony przez - kondek w dniu 2008-12-01 16:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Kenjiro jestem bardzo ciekawy czy takie wydarzenie jak przyjazd Dana mogłoby skłonić do współpracy do tej pory zwaśnione i rywalizujące ze sobą strony, jestem bardzo ciekawy, ale jeśli mam być szczery to wątpie Kazdy będzie pewnie starał się na własną rękę Dana sprowadzić by to sobie przypisać to wielkie wydarzenie i swoją szkołę reklamować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
No, jeśli tak się stanie, to trudno. Jednak będzie bardzo ciężko sprowadzić Guro, jeśli nie będzie współdziałania w tej kwestii.
Mam nadzieję, ze jednak uda się porozumieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 362
Gratuluje Kenjiro i zazdroszczę z pobytu na tak wspaniałym seminarium jakie na pewno było z Danem Inosanto.

Co do sprowadzenia Inosanto do Polski wspólnymi siłami to w tej sprawie jestem realistą i niestety muszę się zgodzić z SoulReaver
czarno to widzę. Ale mnie zwykłego ludka nie interesuje polityka i pojadę w każde miejsce w Polsce aby uczestniczyć w seminarium, o ile były by drzwi otwarte na taką imprezę

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
No więc sam miałem nadzieję, że coś coś, że nastąpiło jakieś nieśmiałe przebudzenie może (chociaż na tym forum)...
Wiem, dla realistów jest to niewykonalne, ale... może to jedna dobry moment i okazja, żeby przestać się zachowywać jak przedszkole?

"Absorb what is useful,
Discard what is useless,
Add what is essentially your own."
............................Bruce Lee......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
...Kenjiro jestem bardzo ciekawy czy takie wydarzenie jak przyjazd Dana mogłoby skłonić do współpracy do tej pory zwaśnione i rywalizujące ze sobą strony, jestem bardzo ciekawy, ale jeśli mam być szczery to wątpie Kazdy będzie pewnie starał się na własną rękę Dana sprowadzić by to sobie przypisać to wielkie wydarzenie i swoją szkołę reklamować.....

Po pierwsze - autor powyższej wypowiedzi ma dużo racji
po drugie - starałem się przez długie lata sprowadzić Guru do Polski i jeżeli będę w USA (mam nadzieję za kilka tygodni) to porozmawiam jeszcze raz o przyjeździe do Polski
Po trzecie Przybysz piszesz o polityce - jesteś trochę niepoważny bo o ile pamiętam trenowałeś w mojej szkoloe i ok że teraz jesteś gdzie indziej - to Twoja sprawa ale nie wypisuj głupot że pojedziesz wszędzie na seminarium bo w Twoim mieście były w tym roku dwa semionaria i na żadnym nie byłeś Sifu Tim /Tackett czy Sifu Grand master Richard Bustillo czy Sifu Erik Paulson nie są godni nauczać Ciebie?
może drzwi były zamknięte?a może ktoś z mojej szkoły powiedział że nie możez przyjść?
To właśnie jest polityka i niestety ale ją uprawiasz a szkoda bo zawsze twierdziłem i nadal twierdzę że dobry z Ciebie chłopak.

Co do współpracy-z racji tego co robię przez lata - zawsze pomogę o czym mówiłem na seminarium z Erikiem Paulsonem w propagowaniu sztuk walk oraz JK/D w Polsce.Mówiłem także do wielu instruktorów będących na tym seminarium o POROZUMIENIU I ZROZUMIENIU BY UTWORZYć COś WIELKIEGO BEZ PODZIAłU NA KLUBY LUDZI CZYLI BEZ POLITYKI.
Kenjiro był więc może to potwierdzić.
Co do Guru Inosanto - nie wżne kto go sprowadzi.Powtarzam nie jest to ważne- ważne jest by przybył do Polski.
Co do seminarii i ich terminów o których pisał Kenjiro :

20- 21 i 22 marzec 2009 - będzie w Łodzi oraz Jeleniej Górze Sifu Tim Tackett
27-28 i 29 marzec 2009 - będzie w Łodzi Sifu Guru Richard Bustillo
14- 15-16-17 maj 2009 - będzie w Łodzi Sifu Sensei Erik Paulson

pozdrawiam wszystkich i powtarzam SZACUNEK TO SłOWO O KTóRYM NALEżY PAMIęTAć

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
I JESZCZE JEDNO
wpadł mi do głowy pewien pomysł który być może będzxie pierwszym krokiem do ZROZUMIENI I WZAJEMNEGO SZACUNKU.
Zorganizujmy seminarium gdzieś w naszym kraju porowadzone przez wszystkich instruktorów JKD.
Zróbmy to za niewielką opłatą gdzieś w centrum Polski by każda szkoła miała blisko.
Zróbmy to dla LUDZI by mogli z każdym z nasz potrenować.Zróbmy to po to by nawzajem się poznać a nie rywalizować.
Niech każdy z instruktorów ma powiedzmy 2 max 3 godziny na swoje zajęcia na których może nauczać JKD FMA czy Parter
co wy na to?

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
No to się szykuje pracowity marzec i maj w Łodzi. Tylko gdzie w takim razie ja mam się wszczelić z seminarium z Rickiem? ;)

Co do tego seminarium polskich instruktorów, bardzo chętnie służę swoja osobą. Potrzebny tylko termin, a z tego co widzę od marca do maja może być napięty grafik, więc jakoś wychodzi, że styczeń-luty, to mogłoby się odbyć...

Oczywiście sensowne jest żeby byli wszyscy, którzy prowadzą swoje szkoły, czyli wymieniając:
- Wojtek Adamusik
- Paweł Krażewski
- Robert Karpiński
- Paweł Zaremba
- Michał Kiczela
Jeśli kogoś nie wymieniłem, to z góry przepraszam i proszę o uzupełnienie listy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALMMA :)

Następny temat

Wejherowo kluby

WHEY premium