SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po pierwsze apteka!!! przestroga przed underami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
jak sie nie podoba to wypyerdalaj na pomponika albo pudelka

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
kobzur jak jest źle to niech moderator wyebie w ****u .Myślę ze watro takie coś pokazać, może nie którzy po tym co tu zobaczą nie sięgną po koks.

Fajnie jak by jakiś MOD zmienił temat i napisał na której stronie jest zdjęcie żeby później nie było kolejnego pana którego zniesmaczyła taka prawda

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13001
Dziwna sprawa mimo wszystko. Ja wbijalem wino alchemii i nic mi sie nie stalo. Widze ze tutaj piekna antyreklama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
srama nie antyreklama. Jak w legalnych branżach zdarzają się cuda (afera w konstarze np.) ,to pomyśl sobie co się dzieje w labach które to robią podziemnie i są prowadzone przez gangsterów. Tak to już jest. Dilerzy mieszają prochy ze strychniną żeby więcej zarobić ,a producenci underów to ta sama półka......,więc nie zdziwił bym się jakby znaleziono w nich kupe np....

omijać undery z daleka,jak koksować to tylko na zapasach przywiezionych z wakacji z aptek i tyle w temacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
tylko wino inj jest blee... reszta to smakolyki z zawyzonym stezeniem,ale pamietajcie tylko pierwsze partie hehehe. a powiem od siebie wbijalem w dupsko w nogi w barki i nic mi sie nie dzialo na szczescie.fakt faktem juz nie wbije!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2763
po tym zdjeciu na poprzedniej stronie nigdy wiecej winstrolu w zastrzykach!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kazdym underze nawet najbardziej tutaj zachwalanym moze cos takiego sie przydarzyc i to nie jest zadna nowosc.Wystarczy ze takiemu "naukowcowi" podczas pracy zachce sie lac ,pojdzie ci taki lapy se przy tym obszczy wroci brudasisko rak nawet nie pomyje i masz bracie bonus w towarze.
Taka jest prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4355
Widze Panowie że moja noga sie tu znalazla;) pecha mam Panowie, a najgorsze ze to ma mi sie zrosnac i to pewnie potrwa...;/ stopka z dopingiem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Kiepska akcja.

Jesli kogos gorszy/brzydzi ta fota to chyba po***aly mu sie dzialy/fora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
wogole omijajcie stana i bedzie ok mi sie kiedys zrobilo konkretne zapalenie wlasnie po desmie ,tydz nie moglem chodzic .Pechowo jakos strzala zrobilem poprostu.Cykl skonczylem bo jak ze by inaczej,ale omijam stana bo za mocno cisnienie mi skacze po nim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do cyklu? - witaminy, minearaly, animalpaki itd..?

Następny temat

Przygotowanie do 1go cyklu

WHEY premium