SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po Suplach ....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Witam, ostatnio słyszałem że jak się bierze suple np. Gainera to potem na sucho nie wchodzi masa, chciał bym się dowiedzieć czy to
prawda bo troszkę mi się to nie widzi!
Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
nie prawda


gainer to jedzenie w proszku


ludzie tak mowia zapewne z tego wzgledu ze gainerem dowalaja kalori w diecie a gdy on sie skonczy nastepuje deficyt kalorii wskutek czego "masa nie idzie"

bezsposrednio gainer nie ma na to wplywu w sposob jaki opisales

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
j/w

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Aha to mogę zjeść dużą pakę Super Whey Gainer 4000 Olimpa i normalnie sobie dalej na sucho ćwiczyć i będę rósł w masę ?
Oczywiście z odp. dietą

Zmieniony przez - konri8 w dniu 2008-10-02 22:41:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
jesli dieta jest dopieta na ostatni guzik to po kiego grzyba Ci ten gainer?
no ale skoro sie uprzesz to mozesz tak robic
Zdr!

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Dostałem cały, nowy Gainer od znajomego i tak patrze, patrze i wymyśliłem ze może go zjem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
Oczywiście z odp. dietą

troche bladzisz


to nie dieta powinna byc pod gainera tylko gainer pod diete by uzupelnic braki w niej

mozesz go uzywac do uzupelnienia brakow w diecie, oraz w przypadku jesli nie masz mozliwosci zjedzenia posilku to wowcas gainer moze byc odpowiednia alternatywa do tego, nie mniej jednak pamietaj ze to nie jest nigdy to samo co "prawdziwe" jedzenie

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Tzn że ten Gainer mi nic nie da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3453
da Ci tyle samo co dodatni bilans kalorii (czyt duza ilosc spozywanego jedzenia co za tym idzie kalorii)


nie wiecej

chyba ze w skladzie bedzie sie znajdowac np kreatyna ale jak dobrze pamietam to w skladzie tego gainera nie ma jej

Jade do Krakowa!

http://www.sfd.pl/TEST:_Koniec_z_wymowkami_by_Siodema_-_Crevolution_Part-t440981-s6699.html#eot
WBIJAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Ok, Nie ma tam kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupilem Shock Therapy i mam pytanie

Następny temat

Odzywki ok. 250 zł - Masa

WHEY premium