SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połączenie kreatyn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, mam pytanie do was odnośnie polacZenia kreatyn, mam zamiar połączyć jablczan trec CM3 z kre- alkalyn (to ten zbuforowany monohydrat ) tez z tej firmy trec CM lub olimpa i jakis stack moze z mutant mass, i teraz mam pytanie czy warto to ze sobą łączyć czy to jest jedno i to samo ? Czy moze zamiast stacka dać jakis orotan, Hcl lub magnezowy hacelat kreatynowy? Za bardzo sie nie znam na tych kretkach hehe, z gory dziekuje i pozdrawiam ,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Aa ok, myślałem ze Nikomu sie nie bedzie chciało czytać jak sie rozpisze ale ok, wiec:


1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała - nie mam aktualnych zdjeć ale moge opisać: BF- 12-13%, typ budowy to mezomorfik i ektomorfik takie dwa w jednym:P
2) wiek - 19
3) waga/wzrost - 66kg, 169cm
4) staż treningowy - noo ponad 3lata ale były dlugie przerwy ,
5) cel cyklu - bardziej siła ale masy tez chciałbym nabrać i pozniej redukcja do 8% BF lub cos takiego :P
6) stosowane już wcześniej suplementy - no białko i gainer
7) stosowane wcześniej spalacze - nie
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - jTego nie rozumiem ale brałem/biorę jablczan ale sie kończy wlasnie zaniedlugo
9) ilość dni wolnych od kreatyny - narazie nie ma
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)- no narazie staram sie jak najlepiej dostosować do diety czyli tam 2g białka/1kg a jak najwiecej węgli jeść i jak najmniej tłuszczu ;P
11)przewidziane finanse na cykl - noo obliczyłem sobie ze około 170zl mi wyjdzie , ale nie pale nie pije ani nic juz 9miesiecy wiec idzie oszczędzić hehe
12) uwagi i sugestie - tak wiec jak w pytaniu mam zamiar połączyć jablcZan z kre- alkylenem (ten zbuforowany monohydrat) i jakis stack, i pytanie opłaca sie łączyć to ze sobą czy to jedno i to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Możesz łączyć lecz większej różnicy nie odczujesz .
Tłuszczu nie ograniczaj zbytnio ,bo też jest potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Aa ok, czyli mógłbym nawet brać ten alkalyn i jablcZan nawet bez tego stacka to było by to samo? Bo w sumie wtedy z tym stackiem wyszło by ponad 20g kretki na dzień, a to pewnie za duzo ? Bo w sumie miałem juz uszkodzona wątrobę i nerki wiec najlepiej bez tego stacku? Sam jablcZan i alkalyn wystarczy? Z tej samej firmy nawet Trec CM3, z gory dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Tak wystarczy ,możesz nawet dokupić tylko jabłczan i wyjdzie na to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47
Ok dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
takie comba zostaw na późniejsze cykle na początku styka samo mono czy jabłuszko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
imo koniec koncow efekt bedzie podobny, wiec tutaj mocy kreatyny po polaczeniu czasteczki kreatyny+dodatku nie mozna oceniac by pisac, ze cos jest na pierwszy cykl, a inne formy na kolejne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Dokładnie ,cykle na kretynie robię z 20 lat i najlepiej odczuwam monohydrat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja rowniez prefeuje glownie mono:) a probowalem juz wszystkie formy, jedynie glukonat wspominam nieco milej, ale to moze wiazac sie z pewnymi przypadkami...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP VITA-MIN Multiple sport

Następny temat

Cykle kreatynowe a strategia siłowa

WHEY premium