SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Play STATION 2 & TELEFONY - tanio!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534


Witam!
Mam do sprzedania kilka starszych modeli telefonów i konsole Sony Playstation 2. Oto modele jakie mam i krótki opis:
3210 - stan dobry, lekkie ryski koło wyświetlacza, widoczne tylko z bliskiej odległości; ładowarka, cena 80zł

3310 - stan b.dobry, żadnych zarysowań, mało używana, simlock na plusa (może być zdjęty - cena +10zł), standardowa obudowa, dobra bateria (trzyma 4-5dni); ładowarka, cena 120zł

3410 - stan b.dobry, bez rys (była używana w pokrowcu), nowa - srebrna obudowa, która poprawia efekt wizuwalny tego telefonu, zdjęcie tego telefonu jest tutaj (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22684748); w komplecie jest ładowarka, pokrowiec, zestaw słuchawkowy; cena do uzgodnienia - ok.200zł

Siemens S35i - nówka, folia na wyświetlaczu, telefon był nieużywany, czas rozmowy ok.5-6 godzin, czuwania 7-9dni, do telefonu jest wszystko, tzn.: ładowarka, pudełko (jest rochę zniszczone, ponieważ było często przekładane,itp. ale to tylko małe zagięcia, telefon jest idealny) i instrukcje w różnych językach; cena 180zł

Samsung SGH-R210s - zgrabny telefonik, o niewielkich rozmiarach i wadze, z niebiekim podświetleniem wyświetlacza, obudowa koloru zielonego, brak jakichkolwiek zadrapań, ma blokadę simlock na plusa; w zestawie jest ładowarka i instrukcja obsługi

Nie będę ukrywał, że najchętniej sprzedam powyższe telefony osobom z Łodzi bądź okolic, ponieważ zależy mi na czasie, a wiecie że przesyłka trochę czasu zajmuje. Ale nie oznacza to, że sprzedam to tylko osobom z Łodzi :)

Teraz trochę informacji o PS2:
*model SCPH-30003
*mało używana
*w bardzo dobrym stanie
*sprowadzona z Anglii
*nieprzerobiona
*2 gry w komplecie (Grand Tourismo 3 & Dead Or Alive 2)
*2 pady (standardowy oraz drugi z wibracjami)
*okablowanie
CENA: 650zł

WSZYSTKIE JEST DO UZGODNIENIA, w grę nie wchodzi zamiana. Sorrki za jakość zdjęć ale to wina cyfrówki :(

Przez ok.1,5 godzinki mogę odpowiadać na pytania w sprawie powyższych "towarów", później proszę o kontakt mailowy lub NAJLEPIEJ telefoniczny: 509-102-483 (Kuba). Dlatego wolę tel.ponieważ nie mam stałego dostępu do netu i nie wiem kiedy będę mógł odpisać na maile.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534


sony playstation 2 (na fotce nie ma gier i okablowania, ale w zestawie są :>)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534


siemens - komplet - są jeszcze instrukcje w różnych językach
...
Napisał(a)
Usunięty przez GLODCIS za pkt 6 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
calosc powinienem skasowac za te linki!! ale jakis jestem dzis grzeczny

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
coś za tanie te twoje playstation, chyba ze teraz tak ceny w dół poszły, nie znam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
GLODCIS - sorry nie wiedziałęm o tych linkach, tzn.nie przeczytałem dokładnie regulaminu ale to już się nie powtórzy :)
demien - sprzedaję ją tak tanio, ponieważ potrzebuję szybko kaskę to jest jedyny powód :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ja też tak mówiłem jak sprzedawałem kradzione auto i zepsuty telewizor hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
DeeJaaVuu - a widzisz, ja takich problemów nie mam :) towar jest w 100% sprawny.
Nokia 3310 i siemens s35i już zostały sprzedane. Na nabywców czeka wciąż konsolka, samsung r210s i nokia 3410.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie kij Baseball (bejsbolowy)

Następny temat

!!!!!KUPIE PRZEDNIE KOŁO ROWEROWE!!!!!!!

WHEY premium