SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treninogowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
No właśnie są u mnie w sklepie wątroby, serca kurze i indycze ale nie mam pojęcia jak to zrobić xd

Rozumiem:) ja chyba mam wystarczająco białka ;p chociaż nie wiem xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprostu musisz je ugotowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Czyli kupić normalnie kurze/indycze serca, ugotować je i podać z ryżem ?:) bo jednak jest różnica w cenie :D

A kolejne pytanko z całkowicie innego tematu ;p chodzi mi o sztangę ( 25mm ), gdy kupię na nią obciążniki ( 31mm ) to nie będzie to niebezpieczne podczas ćwiczeń? bo muszę dokupić odważniki a wszystko drogie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No róznica w cenie jest i to bardzo. Z czym bedzie Ci opdowiadac, ja moge Ci polecic gulasz z serc. Jak bedziesz zakrecal je nakretkami to bedzie to bezpieczne ;) Masz jakiegos znajomego tokarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
O widzisz, jutro kupię serca i spróbuję zrobić ten gulasz :D coś znajdę na internecie;p

Znajomego? hm...nie daleko mnie mieszka tokarz a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O wiele taniej Cie wyjdzie jak obciazenie wytoczy Ci tokarz niz jakbys mial kupywac oryginalne. Mozesz tez zajechac na zlomnice i popytac czy nie maja jakis krazkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
No właśnie jak widzę to najtaniej 20kg jest za 100zł;/

A jeżeli chodzi o tokarza, on może mi to wytoczyć? ale muszę mu przenieść surowiec czy on będzie miał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm niewiem jak to jest. Najlepiej bys musial z nim pogadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Jutro do niego podjadę lub znajdę numer i zobaczymy :) a jeżeli chodzi o sztangę 25mm, to wszystko jedno jaka średnica? czy może to w czymś przeszkadzać ?:)
bo nie wiem czy zostać przy tej co mam.

A czy to prawda, że fajki spowalniają przyrost ? bo kilka dni temu rzuciłem xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znaczy wiesz im wieksza srednica tym sztanga jest wytrzymalsza i mozesz wiecej ciezaru dac na sztange ale na sam poczatek wystarczy. Fajki to zło. Wgl juz do nich nigdy nie wracaj

Zmieniony przez - Michal-_ w dniu 2013-05-13 23:27:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na budowe masy mięsniowej i proprocji białka,wegla i tłuszczu

Następny temat

Plan treningowy 4x w tyg do sprawdzenia

WHEY premium