SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy przy redukcji i nie tylko...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Witam ćwiczę na siłowni już ponad pół roku proszę o informacje odnośnie zmian w moim treningu lub jakieś porady.
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 80
Wzrost : 181
Cel treningowy : Redukcja tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej
Staż treningowy : ok 6-7 mc
Tryb pracy: praca biurowa/siedzący
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : ławeczka skośna i zwykła , gryf łamany, sztangielki , sztanga, wszelkiego rodzaju orbitreki i bieżnie.

Najbardziej zależy mi zgubieniu brzucha i poprawy wyglądu rąk i klatki. Jeśli chodzi o dietę to porostu staram się trochę zdrowiej jeść, w pracy nie mam w czym odgrzewać więc z reguły obiado-kolacje (taką większa) jem dopiero około 18:30-20 w zależności o której uda mi się wrócić. Moja budowa wygląda tak że mam strasznie chude ręce i nogi i niestety troszkę tłuszczyku na klatce i sporo na brzuchu.

Plan treningowy: (obecny od 1 mc)
dzień 1
Klatka piersiowa:
1.Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej(głową w górę) 3x 15
2.Wyciskanie siedząc na maszynie 3x 15,12,10
3.Rozpiętki z hantlami w leżeniu 3x 12

Biceps:
1.Uginanie przedramion ze sztangielkami siedząc(łokcie nieruchomo cofnięte do tyłu) 3x po 15
2.Uginanie przedramienia w podporze o kolano(nie prostować ręki,lekko zgięta) 3x po 15
3.Młotki-uginanie naprzemienne przedramion ze sztangielkami stojąc(chwyt neutralny) 3x po 15

Barki:
1.Wyciskanie hantli siedząc 3x15
2.Wznosy ramion bokiem na maszynie 3x po 12
3.Odwodzenie ramiona w tył z linką wyciągu górnego(ruch prowadzony łokciem) 3x 12

Dzień 2
Plecy:
1.Ściąganie do karku drążka wyciągu górnego siedząc(szeroki chwyt) 3x 15,12,10
2.Wiosłowanie hantlem w podporze o ławkę 3x 15
3.Ściąganie do brzucha drążka wyciągu dolnego siedząc (nie wiem jak to się nazywa) 3x 15,12,10
4.Skłony na ławce rzymskiej 3x po 15

Triceps:
1.Prostowanie przedramion z drążkiem wyciągu górnego 3x 13
2.Francuskie wyciskanie hantla(łokieć jak najbliżej głowy) 3x 15
3.Odwrotne pompki z nogami na ławce 3x 15

Nogi:
1.Wyciskanie na suwnicy 3x 15,12,10
2.Wyprosty na maszynie 3x 15,12,10
3.Uginanie nóg na maszynie 3x 15,12,10
4.Wspięcie na palce na podwyższeniu 3x po 25

Na początku treningu orbitrek przez 5 min potem ok 3 min rozgrzewka (wymachy itp.) trening siłowy a po siłowym areoby na orbitreku 20-25 min. i na koniec około 3 min rozciąganie.
Treningi:
poniedziałek: ćwiczenia na mięśnie brzucha (około 20-25 min) zajęcia z indoor cycling (50-55 min)
wtorek: ćwiczenia wg. planu treningowego
środa: wolne
czwartek: ćwiczenia wg. planu treningowego
piątek: ćwiczenia wg. planu treningowego
sobota i niedziela: wolne (czasami jak mam możliwość to :ćwiczenia wg. planu treningowego ale to bardzo rzadko)

Biorę białko 30g 2 miarki rano i wieczorem a podczas treningów bcaa.
Proszę o poradę co mam zmienić. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie podciągania w 2 tygodnie

Następny temat

Makrosy, prosta rzecz, a jednak niejasność

WHEY premium