SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na początek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
skrzat164

jeżeli zaczynasz to ten plan będzie dla Ciebie w sam raz :)

1. nie mam drążka czyli unoszenie nóg w zwisie i podciąganie na drążku odpadają. Możne je jakoś zastąpić?
zamiast unoszenia nóg w zwisie daj jakies inne ćwiczenie na brzuch :)
niestety podciągania nic nie zastąpi... w ostatecznosci mozesz zrobic:
-wiosłowanie sztangą w opadzie
-ściąganie linki drązka wyciągu górnego w siadzie...

2. to jest jedna seria, czyli po niej powinienem wszystko jeszcze raz powtórzyć?
tak, to jest jedna seria - kazde cwiczenie po kolei robisz, jedno po drugim i jak już skonczysz to wtedy masz jeden obwód(serię). Przez pierwsze 2 tygodnie rób 1-2 obwody, a potem zwiększaj ilość obwodów - poczytaj o ACT w poście podwieszonym.

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
adzik123 dzięki za pomoc :D

poczytałem trochę już trochę o tym ACT, szykuje sobie aktualnie stanowisko do ćwiczeń, w sobotę zaczynam.

A i jeszcze jedno pytanko. Mam widoczną tkankę tłuszczową na brzuchu i chciałbym się jej pozbyć. Czy mógłbym biegać np. po 20min w poniedziałki i środy?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
wiesz - przy samym act zleci Ci cos :) poki robisz ACT to możesz sobie pobiegać, przy czym jeżeli masz zamiar budować masę to lepiej nie ;)

przez te kilka tygodni ACT mozesz biegac 1x w tyg, ale potem przy budowie masy nie biegaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
No ja juz w nastepnym tygodniu 4 obwód zaczynam troche ciezko na tym planie co bobek wkleił ale jakos daje rady:) Z dieta to różnie czasami przestrzegam czasami nie:P Ale ogolnie efekty widac moze nie znaczące ale na początek wystarczy:P
A no i mam pytanie: Po ACT zaczynam FBW, mam aminokwasy body fortressa, czy bede mogl je jest wraz z rozp.FBW??

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
możesz ;] chociaż na suple jeszcze trochę wcześnie, ale jak chcesz to możesz jeśc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
ok, dzieki za pomoc, czekamy na efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
ecko unltd ile tygodniu już ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Mam te aminokwasy juz od długiego czasu, boje sie ze niedługo sie przeterminują, o ile juz sie nie przeterminowaly:)
A tak bardziej szczegółowo to co dają te aminokwasy, czy wspomagaja rozwój mięśni??


skrzat164 ćwiczę 3x w tygodniu

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 296
ecko a jaką dietę stosujesz? Czego unikać a co można jeść spokojnie?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
No ustaliłem sobie dietę na masę, z rana duzo białek na obiad białka+węgle na kolacje białka, no i jeszcze okołotreningowe posiłki z biąłkiem i węglami-w moim przypadku piers z kurczaka i ryż, oraz 2 posiłki w szkole-pierwszy to chleb razowy i pierś z kurczaka, a drugi chleb raz. i twaróg.No ale nie zawsze sie da przestrzegac diety, przewaznie kolacje jadam inną, w szkole zamiast twarogu biore kanapkie z np.kiełbasą bo twarog sie rozsypuje itd.No oczywiscie jeszcze owoce warzywa, oliwa z oliwek kwasy omega3.Ale wraz z rozp.nowego treningu zamiarzam wziąsc sie ostrzej za diete i przestrzegac jej.

No powinieneś powstrzymywac sie od jedzenia słodyczy, niezdrowych produktow tj.czypsy, niezdrowych tłuszczów.Ja czasami lubie zjesc cos słodkiego bo dłuzej niz tydzień bez słodyczy nie wytrzymam:P
No i to chyba wszystko, poczytaj na forum jeszcze na pewno dowiesz sie wiecej...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W 3s czy nie .

Następny temat

Trening redukcyjny (silka + aeroby)

WHEY premium