SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na okres przygotowawczy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Kejt do Ciebie prośba o ułożenie dla mnie planu na okres przygotowawczy do następnego sezonu. Trenuję 100m, w tym roku pobiegłem 11.43, ale kontuzja i starcony sezon a za rok chciałbym się dostać na MPJ.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Kejt pomóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Kejt błagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
przepraszam, nie zauwazylam
z takim czasem powinienes przygotowywac sie w klubie, zwlasza jesli celujesz w MPJ
nie zastapie Ci trenera na odleglosc
dlaczego nie skonsultujesz sie z trenerem klubowym?

jak obecnie trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Trener mnie wywalił z klubu, bo miałem zapalenie okostnej i nie mogłem biegac ale jego to nie obchodziło i mnie wyrzucił. Więc teraz trenuję sam, ale czasami czuję jeszcze tę okostną. Obecnie trenuję w ten sposób
Pon: Siła
zarzuty 5x40kg 2x5x50kg
półprzysiady 3x25x50kg
półprzysiady z wyskokiem 3x8x40kg 3x12x30kg
wstępowanie na ławeczkę 3x12x30kg
wspięcia na palce 3x30x40kg
brzuch,grzbiet x100

Wtorek - rozgrzewka(2km truchtu + 25min rozciągania)
10x30m - wybiegi z opadu na maxa
3x60m - 20m max, 20m wyłączenie 20m max

środa rozgrzewka
2x45s - 75%
3x150m - 80%
2x200m - 80%
czwartek - wolne
piątek jak poniedziałek
sobota - jak środa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
I jak Kejt pomożesz i czy ten plan którym mam zamiar lecieć do połowy września może być??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
biegasz silowo? czy raczej opierasz sie na szybkosci i lekkosci?
jakie sa Twoje warunki fizyczne?

i co to za trener, ktory wywali Cie z klubu z powodu kontuzji?
nie mozesz zmienic klubu?

(pomoge)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
czy ja wiem jak biegam??Wiem że przez ten sezon bardzo mi się krok biegowy wydłużył, jeśli chodzi o moje warunki fizyczne to od września chodziłem na siłkę w ramach treningi 2xtygodniowo i przez ten czas przytyłem ok 10kg masy mięśniowej, mam 175cm wzrostu i waże 67kg, ale wszyscy mówią że strasznie przypakowałem i się pytają czy jakieś odżywki jadłem. Jeśli chodzi o bieganie to wolałbym biegać raczej siłowo, chociaż nie wiem jak lepiej, chcę się poprostu dostać na MPJ, a w moim mieście nie ma żadnego innego klubu sportowego:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
I jak Kejt pomożesz mi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
ile masz czasu?

(przepraszam, ze tak nieregularnie odpowiadam, ale nie jestem w domu i nie ma swojego kompa, wiec korzystamy na zmiane)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Chodzi ile mam czasu na treningi??Do września mogę trenować codziennie, ale już od września mogę poświęcić 5dni na trening(ale jeśli uważasz ze za mało to mogę więcej dni na to poświęcić). A jak mój plan który opisałem może być - mam zamiar nim trenować do września??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolażówka dla wełniaka

Następny temat

Tabele do dzesięcioboju!!!

WHEY premium