SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
a i co szło by zrobi jakies obszerniejsze fbw żeby były tam:płaska,skos,rozpietki,dipsy-wiosłowanie,drązek,martwy.przenoszenie-wyciskaniewzniosy bokiem i w opadzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Oczywiscie, tylko bez ćwiczeń izolowanych typu rozpiętki czy przenoszenie i bez pakowania ogroma ćwiczen bezcelowych...

Moim zdaniem na 3 dni takie splity nie mają sensu, nogi pasuje zrobić osobno.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-04-25 21:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
osobno czyli np jak?? bo teoretycznie moge 4 razy w tydzien tylko ze ja jeszcze pracuje fizycznie mugłbym nie miec sily czy cos. a własnie rozpietki pokochałe i przenoszenie tez jest fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
aha a moze pomugl bys mi cos wymyslic jakis kopromis?? mozekurde partia 2 razy w tygodniu tylko boje sie przetrenowania. albo moze te nogi osobno czy cos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Split partia 2x w tygodniu byłby dobrym kompromisem jesli wyrobisz ze snem, jedzeniem i regeneracją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
a pomugłbys mi ułozyć takie cacko?? a i mam takie pytani czy mozna przesuwac trenigi w razie wypadku tzn np opuźnic go o jedzn dzien czyli np TTWTTWW TTWTTWW normalnie ma byc a ja bym w razie ypadku zrobił czasem naprzykład TTWTTWW TWTWTTW WTTWTTW nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ale poprostu jak nie mam siły to przesunc trening w czasie o tn jeden dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
ja wiem ze tu planów nikt nie układa ale czy mógłbys mi cos zaproponować takiego dajmy na to splita 4 dniowego z udziałem moich ulubionych ćwiczeń. albo ewentualnie ten fbw 2zestawowy tylko mi sie wydaje ze tam za mało seri jest jak na mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli faktycznie nie masz siły na trening 4x w tygodniu bo pracujesz fizycznie to nawet się nie pchaj w takie.

Może być np. push/pull 3x w tygodniu, tez plan dzielony ale trenujesz partie czesciej niz raz w tygodniu.

Push/pull/push, pull/push/pull, push/pull/push itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
tzn nie chodzi tyle o to ze nie mam siły tylko czasem nie mam ochoty czy cos czy chce sobie naprzykład polatać po dwoze bo fajna pogoda i wtedy wrucilbym do trenigu z jednodniowym opuźnieniem i byłem ciekawy czy cos takiego jest dozwolone hehe. a mugłbys mi zaproponaowac cos konkretnego naprzykład jakis przykładowy pusz pull?? bo ja bym sobie takiego chyba planu sam nie ułożył. moze i ten push pull to faktycznie niezła myś. albo jest tesz jakis front back czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
soga Ci dałem bo sie starasz pomuc bezinteresownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa problem

Następny temat

1 małe pytanie sogi @@@@@@@@@@

WHEY premium