SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan i dieta do oceny ( warunki domowe)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
Witam. Ułożyłem sobie plan treningowy oraz dietę i miałbym do was prośbę abyście mi je ocenili oraz ewentualnie poprawili.
Mam 16 za 2 miesiące 17 lat, ważę 71kg oraz mam 174 cm wzrostu. Będę trenował w domu ( mam do dyspozycji jedną hantle i ekspander, drążka brak;/), bo na razie nie mam dostępu do siłowni. Półtora roku temu miałem ponad 6 miesięczną przygodę z siłownią.
Plan treningu:
1.Pompki- Test 100 pompek( http://www.100pompek.pl/test-pompek/ ) ilość serii i powtórzeń według rozpiski na stronie i moich możliwości.
2.Rozciąganie ekspandera przed sobą 2x15
3.Rozciąganie ekspandera nad głową i 2x10 (mniej bo test 100 pompek strasznie meczy klatę)
4.Przysiady 2x25
5.Uginanie rąk stojąc z hantlom 15x2 ( jedna i potem druga ręka)
5.Pompki w podporze tyłem 2x 15
6.Spięcia brzucha 25x4 lub 25x3 (zależy jak będę zmęczony i ile dam rade)
Dieta:
1. Pierwsze śniadanie koło 6.30 : Płatki z mlekiem i jabłko lub banan
2. Drugie śniadanie w szkole: 4 kromki z serkiem, pasztecikiem, szyneczka(tu nie mam za dużego wyboru bo w szkole na przerwie muszę zjeść szybko)
3. Zupa (zależy od mamy)
4. Drugie danie ( zależny od mamy, ale powiem Jej żeby np zamiast ziemniaków gotowała mi ryż i żeby mięso gotowała a nie smażyła, oraz aby często była ryba)
5. Przed treningiem ( tu nie wiem, bo ze szkoły wracam koło 15, jem obiad i ćwiczył bym koło 19, ale po obiedzie jestem jeszcze dosyć najedzony)
6. Po treningu: banan i jabłko aby uzupełnić węglowodany
7. Kolacja: Bułka z serem lub z jakaś pasta rybna lub do bułki ryby z puszki i szklanka mleka.

Więc czy to dobry plan i dieta? Zależy mi aby do wakacji wyrobić sobie w miarę ładną sylwetkę, aby mięśnie rosły ale i się rzeźbiły, abym nie wyglądał jak "suchar" ani jak "świnia" i chciałbym spalić tłuszcz ( bo mam dobrze rozbudowane mięśnie brzucha ale są tylko lekko widoczne bo tłuszcz je zasłania)
Oprócz tego nie wiem w jakie dzień ćwiczyć, co drugi dzień, czy rzadziej? Dodam iż będę chodził dwa razy w tygodniu na basen bo mam lekko krzywy kręgosłup, ale doktor mówił, że mi to mała wada i nie przeszkadza w treningu siłowym
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam;D

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html


Poczytaj posty podwieszone w dziale Trening w domowych warunkach. Trening domatora z takim sprzętem.





Pzdro


Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-02-10 17:04:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
No czytałem o treningu w domu i ułożyłem coś takiego, tylko nie wiem czy dobrze? pyzatym co z ta moja dieta? ;)

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tutaj masz pomoc w tym co jeść,kiedy, w jakich ilościach etc.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Trening zły.


Załóż temat w dziale Trening w domowych warunkach, tam ci doardzą co z treningiem domowym.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
ok, dzięki

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### Plan treningowy do oceny ###

Następny temat

Trening-zmiany

WHEY premium