SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plakaty Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 83248

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Dobrze że natknąłem się na ten temat właśnie zastanawiałem się gdzie mogę jakiś plakat dostać
zamówienie poszo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to mozna plakaty dostac za friko ? ja kce ja kce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
Witam. Chciał bym sie zapytac czy Pan od pakatów jeszcze je wysyła, bo pisze maile i nic nie odpisuje i nie wiem czy wysłał te plakaty czy co... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
oni nie odpisują ponieważ zajęło by to dużo czasu... porostu czekaj na plakaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
acha to dzieki za info, bede czekał cierpliwie moze przyjda. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
Dostałem plakaciki :P wygniecione ale zaje***te !! :] 2 plakaciki superrrr !!:] hah wiec teraz motywejszynnnn jest na siłce !! pozdroo i czkeac na plakaciki bo wartooo!!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2922
dostałes?? ja juz napisałem dawno i zadnej odpowiedzi nie dostałem ani plakacików :( a chetnie bym powiesił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Plakaty doszly.
Dzieki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20712
też wysłałem wiadomość na maila i narazie bez odezwu a już z tydzien minąl;/

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
misio spokojnie mailow nie odsylają a plakaty dochodza przewaznie po 2-3 tygodniach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o ACTIVITA TCM Pro?

Następny temat

SwoleN + Horse Power

WHEY premium