SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plakaty Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 83381

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Plakaty juz u mnie wisza. Wielkie dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie odebralem plakaty wielkie dzieki zaraz zawisna

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
A będzie może kolejna wysyłka? Bo trochę przegapiłem temat ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Plakaty doszły! prawie nie pogniecione! 5min żelazka i nie ma śladu! SOG :D wielkie dziękuje jeszcze raz pozdrawiam!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604


Plakaty dzisiaj doszly troche pogniecione ale zelazkiem je zprostowalem:) wielkie dzieki za plakaty jeszcze sie niespotkalem z taka dobrocia ze za darmo plakat dostaje i jeszcze bez kosztów przesylki!!Niech Bóg bedzie z wami!!siemano!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10738
Plakaty dziś doszły. Dziekować

Moja siłownia ==>> http://www.sfd.pl/Moja_Silownia_<>-t182107-s5.html
nowe fotki str. 5,7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5782
Witam jest jeszce mozliwosc ,ze wyslecie do mnie czy juz sie niezalapalem :(? Z gory dzieki za odp.

"Kobiety odchodzą-mięśnie i kumple zostajĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
Baakuus trzeba poczytac ze 4 ostatnie strony postu tam banan napisal ze wysylaja jeszcze ,sam myslalem ze sie niezalapalem ale juz mam plakaty wiec napisz im na majla i spokojnie czekaj ja niedlugo czekalem z tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Hatsan - a jak wysłałes maila to dostałes jakąś odpowiedź? Bo ja wysłałem tez troche po terminie i cisza...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o ACTIVITA TCM Pro?

Następny temat

SwoleN + Horse Power

WHEY premium