SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Sawicki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4984
Macie jakieś filmiki z walk Piotra Sawickiego,jakies fotki itp.? - Od czasu jego walki z Garym O'Neilem zbyt wiele o nim nie słychać.

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Wszystkich zainteresowanych trenowaniem sztuk walki zapraszam do mojego nowego klubu przy ul.Nowosielskiej 54 w Białymstoku
Piotr Sawicki

Nowy klub wyposażony jest w matę do karate, matę do zapasów, sprzęt treningowy specjalnie przystosowany do sportów walki w tym do ćwiczeń "hammer trening" posiadamy klatkę -oktagon .
Sala jest monitorowana -po treningu można przeanalizować swoje postępy dzięki zapisom z kamer

W klubie prowadzone są także zajęcia z boksu i zapasów
Możliwość sparingpartnerów odpowiednich wiekiem i umiejętnościami w dyscyplinach karate, muay-thai, boks, kick-boxing , judo zapasy (w razie potrzeby także inne).

Zapraszam osoby w różnym wieku, o różnym stopniu zaawansowania
http://www.kyokushin-sck-bialystok.org/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1285
jeżeli to ten Sawicki z kyokushin to w zeszłym roku zdał na 1 dana na obozie a w tym roku widziałem jak kosił brazowe paski na walkach

ale w zawodach chyba nie startował ostatnio pare lat ,nie wiem na pewno może wypowie sie ktoś kto jest na bieżąco.

i spokój w głowie . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4984
Tak chodziło mi o tego Sawickiego z Kyokushin,Mistrza Świata z 1997 i wielokrotnego Mistrza Europy w kat. do 70 kg - Dzieki za info,co do tego ze zdał na 1 dan to sie dziwie bo w 1997 na Mistrzostwach Europy w Gdańsku gdzie po raz drugi został Mistrzem Europy miał juz chyba czarny pasek a więc 1 dan musiał mieć conajmniej ( nie widziałem ile na nim belek było więc nie wiem ktory dan) - być moze sie mylę ale wydawało mi sie ze Sawicki 1 dan zdobył juz jakiś czas temu.

Ring Jest Moim Kościołem,Walka Moim Niebem,Mixed Martial Arts Moją Religią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Sawicki zdawal niedawno z 2-3lata temu max-nie wiem jak teraz ale wiem ze mimo zdanego egzaminu nadal nosil swoj brazowy pasek-co do startu w zawodach to panowie wystarczy sledzic wyniki zawodow

"XIX Mistrzostwa Europy w kategoriach wagowych Varna 2005
Dmitry Kuteka
PIOTR MOCZYDŁOWSKI
Stilian Petrov
PIOTR SAWICKI"

na tych ME chyba tez startowal ale nie poszlo tak mi sie wydaje ale glowy nie dam sobie uciac

a na obozie w krakowie co teraz byl wpakowalem sie do niego do pokoju jak do siebie jak bylem na kacu po sayonarze bo mi sie pokoje czy pietra yebly alen ie pobil mnie tylko sie smial ze za duzo zatankowalem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
białystok rlzz

...:::fighter5:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1285
co do tego ze Piotr Sawicki w zeszłym roku zdał na 1 dana jestem pewien,
nawet jeszcze w tym roku pare osób smiało sie że ma brązowy pasek a j8ż moze nisic czarny(koleś jest spoko uważa że załozy czarny jak dostanie z japoni;)))
a na walkach to była poezja normalnie przyjemnie było patrzec jak sie bije)))

i spokój w głowie . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
a dlaczego sawickiego nie bylo na treningach na obozie w krakowie ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3229
sekundowe fragmenty z Piotrkiem można znaleźć na youtube (w 1-7 min. filmach o kyokushin). rzeczywiscie szkoda ze tylko takie, on walczy w specyficzny sposób, hipnotyzuje wręcz :) przeciwnika, wiem co mówię, kiedyś z nim mialem sparing. oczywiscie dal mi fory BO GO 2 RAZY TRAFIŁEM "tsuką" i mae geri. Nie muszę opoiadac dalszej czesci walki z oczywistych względów:). Jego nogi (jakkolwiek to dziwnie zabrzmi) był wszędzie, a on sam nieoczekiwanie zwykle nie tam gdzie sie go spodziewałem. :) Pozdrawiam!


np:


22 sek.
1 min 52 sek.



-01:39 - nie jestem pewnien ale to chyba P.S.

nie jest to wiele, ale sog za szukanie by mi sie nalezał :)


Zmieniony przez - Ollek w dniu 2007-08-24 17:23:34

Zmieniony przez - Ollek w dniu 2007-08-24 17:38:44

Zmieniony przez - Ollek w dniu 2007-08-24 17:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Nie ma wymogu że na między narodowych trzeba mieć I dan? Być może dlatego zakładał "fikcyjny" żeby było zgodnie z zasadami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
Chyba zle zrozumiales albo ja
Ja zrozumiałem że on miał formalnie I Dana ale nadal nosił brązowy pasek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E.Holyfield vs J.Bates - walka + wyniki

Następny temat

Wada wzrosku a wojsko

WHEY premium