SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pijecie Jutro?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Mocny jak popije to jest SSJ

Ogolnie to ku..a nie mam zdrowia do picia 1 piwo i 3 kieliszki i juz mi sie niechcialo co najgorsze bylo to dla mnie ze wyladowalem 50 km od domu i niektorym imprezowicza zachcialo sie isc do klubu o dziwo :O spotkalem tam znajomych wiec bylo od kogo brac szluga tak wiec nie bylo zle gorzej z powrotem piekna jest Łódź o 3 nad ranem czlowiek idzie godzine i konca nie widac najgorsze ****a ze w samej bluzie posrod setek niekonczacych sie kamienic aczkolwiek wrócilem z telefonem u***any w sniegu niczym Bałwan z zamarznieta szyja i prawie odmrozonymi konczynami





Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-01-02 03:47:55

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
dzakas001 nick mowi sam za siebie

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
misja sie nie powiodła :/ wszystko pamietam i jeszcze jakis cymbal mi w reke petardą trafil :/ ogólnie sylwester ok służylem za dobrego czlowieka i ratowałem kumpli ( podkładajac im wiaderko ) a tak pozatym za mało wódki bo brzydkie kobiety byly albo w wieku przed tartacznym za stary jestem na takie imprezy

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dopiero dochodze do siebie juz nie kreci sie w glowie i nic nie boli oprocz biodra i lokcia. Musze isc kurtke i bluzke odebrac z dyskoteki bo na krotkim rekawku popyerdalalem po ulicy i wpadalem miedzy bijacych sie ludzi zeby dorzucic swoje 3 grosze. Pilem przez 10 godzin a ostatecznie do domu trafielm okolo 15stej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
Zen2008 widzę że to tradycja na*******ić komuś w sylwestra

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie szukalem dymu ale jak widzialem to tez mi sie chcialo, zalaczal sie gresor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
dobra dobra nie tłumacz się
idę śniadanie robić

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
no mi się załączyl :D i złamałem koledze noge z wyglupów, : D

Kocham Ten Sport :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
siema bandyci


dotarłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rywon dziku już sie martwiliśmy

wyrwałeś coś na te fałdy na głowie czy z panną byłeś ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

susta+deka+mietek...

Następny temat

Pare pytan w zwiazku z cyklem

WHEY premium