SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy strzał w bark

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Mam pytanie do was. Wykonałem dziś pierwszy strzał w mięsień naramienny i moja obawa dotyczy tego że nie odciagnalem tłoczka dlatego że nie umiałem mówię szczerze, jescze mięsień się napinał i bałem się że złamie igłę więc wtloczylem sok powoli. Nie czułem przy tym bólu za bardzo itp i sok wchodził raczej powoli ale gladko, puściła tylko kropelka krwi po wyjęciu igły i moje pytanie czy tak to ma wyglądać. Mogę dać zdjęcie gdzie dokładnie wbiłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Tak żyje hahaha, nie było to aż takie straszne i długo nie trwało, bardziej zmartwiło mnie potem czy ten towar się wchłonął hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
O tu





Zmieniony przez - Biostomek12345 w dniu 2023-08-16 20:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
Ja wcale nie odciągam jak wbijam w barki albo klatę bo tam prawie nie ma w co trafić.
To miejsce ze zdjęcia może być polecam stronę spotinjections tam masz wszystkie popularne miejsca do zastrzyków razem ze zdjęciami gdzie wbijać a I to że krew może kapnac też jest normalne w końcu robisz dziurę w ciele coś tam zawsze się cofnie dlatego trzeba dezynfekować od razu.
Pamiętaj żeby zrobić sobie rotację i nie wbijać ciągle w to samo miejsce żebyś uniknął zrostom bo to wkorwia po paru latach:(


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2023-08-16 22:08:05
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Dzięki wielkie za odpowiedź i za stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Ja tam zawsze aspiruje i zawsze każdemu polecam. Raz tylko na kilkaset strzałów trafiłem w żyłe i to właśnie w barku. Nie czaje jaki problem odciągnąć tłoczek? Zazwyczaj faktycznie jesteś w tkance, ale zawsze istnieje ryzyko że w żyle i choć jest małe to nie ma co ryzykować.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364785 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670080
Bijemy w środkowy mięsień barku
A aspiracje polecam jednak robic
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
master7711
Ja tam zawsze aspiruje i zawsze każdemu polecam. Raz tylko na kilkaset strzałów trafiłem w żyłe i to właśnie w barku. Nie czaje jaki problem odciągnąć tłoczek? Zazwyczaj faktycznie jesteś w tkance, ale zawsze istnieje ryzyko że w żyle i choć jest małe to nie ma co ryzykować.


Ryzyk fizyk XD
A na serio to zależy od długości igły i tego ile tam masz mięśnia zresztą nie trzeba całego harpuna od razu wp*****lać na hama pół lub 3/4 igły i spokojnie dostarczasz towar gdzie trzeba tak samo nie trzeba robić tych strzałów na szybko tylko sobie lecieć powoli to się towar nie cofnie bo nie podrazniasz tak mocno jak gdy masz za wąska główkę od igły albo lecisz na maksymalnym docisku jak rzeźnicy lekarze robią
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
master7711
Ja tam zawsze aspiruje i zawsze każdemu polecam. Raz tylko na kilkaset strzałów trafiłem w żyłe i to właśnie w barku. Nie czaje jaki problem odciągnąć tłoczek? Zazwyczaj faktycznie jesteś w tkance, ale zawsze istnieje ryzyko że w żyle i choć jest małe to nie ma co ryzykować.


No nie wiem to mój pierwszy strzał i jakoś nie umiałem sobie poradzić z tym odciągnięciem tego tłoczka jedną ręką, będę teraz w udo bił przy kolejnym strzale to będzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
lodzianin1
Bijemy w środkowy mięsień barku
A aspiracje polecam jednak robic


No to tak celowałem w środkowy. W srodek środkowego xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Ćwiczę Bo Lubię
master7711
Ja tam zawsze aspiruje i zawsze każdemu polecam. Raz tylko na kilkaset strzałów trafiłem w żyłe i to właśnie w barku. Nie czaje jaki problem odciągnąć tłoczek? Zazwyczaj faktycznie jesteś w tkance, ale zawsze istnieje ryzyko że w żyle i choć jest małe to nie ma co ryzykować.


Ryzyk fizyk XD
A na serio to zależy od długości igły i tego ile tam masz mięśnia zresztą nie trzeba całego harpuna od razu wp*****lać na hama pół lub 3/4 igły i spokojnie dostarczasz towar gdzie trzeba tak samo nie trzeba robić tych strzałów na szybko tylko sobie lecieć powoli to się towar nie cofnie bo nie podrazniasz tak mocno jak gdy masz za wąska główkę od igły albo lecisz na maksymalnym docisku jak rzeźnicy lekarze robią


Powoli wtlaczalem, igłę wbiłem prawie całą, zostawiłem tylko koniuszek w razie jak by się złamała, tak myślałem że trzeba cała. Igła 0.6. Dziś nie ma ani śladu po strzale, po igle, żadnego obrzęku itp, tylko bark trochę boli tak jak by zakwas taki mocny albo jak by ktoś mi j**n.ł z pięści w bark wczoraj


Zmieniony przez - Biostomek12345 w dniu 2023-08-17 08:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234795
witaj.
ogolnie jakbys zle trafil, to bedziesz praktycznie czul od razu, ze trafiles w naczynie kriuwonosne, bo organizm sam bedzie sie bronil mocna reakcja. Zlapie Cie duszacy kaszel, dostaniesz dusznosci i ogolnie samopoczucie bardzoi kiepskie jest wtedy. Robiac iniekcje domiensiowe staraj sie zachowac wszystkie mozliwe warunki bezpieczenstwa i sterylnosci wykonywnaia takiego zabiegu. Nigdy nie wiemy jak moze sie skonczyc sytuacja, gdzie olej przedostanie sie do krwiobiegu. Lacznie z zatorem zylnym...
4

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w braniu HCG

Następny temat

Testosteron wymieszany z hcg

WHEY premium