SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy spalacz - potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
Witam wszystkich,
Aktualnie jestem na diecie redukcyjnej już drugi miesiąc, dokładnie nie wiem ile schudłem, ale na pewno zeszło ze mne trochę fatu( widzę to po sobie). Ćwiczę: 3 razy w tygodniu siłownia, 3-4 razy trening areobowy podchodzący pod hitt(przyśpiesznia na zamiane z truchtem).
Mój problem odnośnie spalacza wiąże się z Thermo Speed Extreme Olimpu - chce żeby pomógł mi przy redukcji. Jest to mój pierwszy spalacz w życiu, nigdy wcześniej nie eksperymentowałem z podobnymi rzeczmi. Chciałbym się dowiedzieć czy przy dawakch 2-4 kapsułki dziennie przez miesiąc pomoże mi w rzuceniu większej ilosci fatu to i nie wpłynie negatywnie na zdrowie???Dodam, że moja tolerancja na kofeine jest w miare przyzwoita, nie pije kawy ale od czasu do czasu red bulla i nie czuje zadnych skutków ubocznych.Po za tym biorę Omege3 i WPC. Proszę o pomoc:D Dzięki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bedzie dobre.
nie ma skutkow ubocznych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
Ok dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który gainer?

Następny temat

SAN Infusion

WHEY premium