SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz z vinstrolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
masz sporą tkankę tłuszczową więc winstrol solo pewnie w takiej dawce jak chciał byś brać nie da ci wizualnego efektu dodając deke w bardzo małej ilości bedzie efekt że stawy nie ucierpią jak dasz większą dawke to musisz dać testosteron bo inaczej nie poruchasz a chyba seks ważniejszy od koksu

W zasadzie to chodzi ci o spalenie tkanki tłuszczowej i nie wiem kto cie tak pokierował że myślisz że winstrol się do tego nada ten srodek nie jest na spalenie tkanki tłuszczowej nie ma nic z tym wspólnego Jak chcesz spalić tłuszcz musisz kupić środki takie jak clenbuterol,efedryna na przyspieszenie przemiany materii T3 każdy z tych środków możesz brać razem jak i oddzielnie do tego niestety ale zmienic podejście do jedzenia pomysleć o diecie lub przynajmniej trzymać sie jej podstaw do tego rower bieganie itp jak spalisz tłuszcz to wtedy winstrol będzie bardzo dobrym rozwiazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
po co ten pojazd od razu, jestem zielony w tym wiec pytam obw ramienia zmierzyłem przed ramie bez napinania w bicepsie mam 47
lazi100 no własnie bys sie zdziwił moje posiłki to jedna kanapka o 7 rano o 10 1 składana(szynka pomidor ser) o 14 tez jedna składana po 17 przychodze z pracy mam obiad i potem juz nic nie jem to raczej nie jest az tak wiele jak patrze na innych chuderlaków jak jedza 2 razy wiecej odemnie
vipssclub dzieki za normalna odpowiedz i poczytam o tych srodkach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
daj zdjecie bo dla mnie to farmazony piszesz ,waga 95 ,brzuch 96 ,udo 57,wzrost 187 i jak w bicu masz 47 to jestes kosmita tokie zeczy to opowiadaj w piaskownicy nie tu

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
nie rozumie co w tym dziwnegoo?? zrobie ale jutro i gdzie te zdjecia mam dodac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
No i właśnie potwierdziłeś swoją dietę opartą na kanapkach Nie jest tak jak myślisz - wcale jedząc mniej nie robisz dobrze - dlatego radziłem abyś właśnie jadł częściej tzn 5-6 posiłków dziennie i nie opartych na kanapkach tylko np ryżu, kurczaku, wołowiny i warzywach do tego jaja,nabiał i płatki owsiane-poczytaj dział odżywianie i suplementacja bo nawet jak byś uderzył wino to na tych kanapkach wielkie góvno zrobisz. Zdrowia!

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2011-10-18 19:30:40

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREGNYL test Ciążowy

Następny temat

Następny cykl - co wziąść ?

WHEY premium