SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz z vinstrolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Witam mam pewien problem zwiazany z ginekoastmia który mnie bardzo denerwuje i zastanawiam sie nad użyciem vinstrolu aby zapobiec temu problemowi mam 187 cm waże ok 95 kg ;/ Jestem juz napalony na to i chciałem sie doradzic WAS EKSPERTÓW czy mi sie to opłaca i czy brać samo vinko czy z deka (bo tak słyszałem ze powinno sie go brac) czy moze lepiej zainwestować w inny dopalacz ? Druga sprawa to co dokupić do nich żeby były lepsze efekty jakies białko kreatyne aminokwacy czy cos ? I chciałbym jeszcze dowiedziec sie o jakis dobry cwiczeniach na budowe miesni klatki piersiowej aby jak najbardziej spalic ten tłuszcz

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 95

Wzrost: 187

Obwód klatki: 103

Obwód ramienia: 32

Obwód talii: 96

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 42

Staż na siłowni: mały

Ilość spożywanego białka: tyle co w normalnych posiłkach

Ilość spożywanych węglowodanów: ?

Ilość spożywanych tłuszczów: ?

Opis przebytych cykli sterydowych: 0

Trening: pompki i zabawa hantlami

Cel cyklu: spalenie taknki tłuszczowej głownie na klatce

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ?

Poziom BF%: ?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): do tycia

Stan zdrowia: BDB

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: ?

Wyciskanie leżąc (MAX): 95

Martwy ciąg (MAX): ?

Przysiad (MAX): ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
No i właśnie potwierdziłeś swoją dietę opartą na kanapkach Nie jest tak jak myślisz - wcale jedząc mniej nie robisz dobrze - dlatego radziłem abyś właśnie jadł częściej tzn 5-6 posiłków dziennie i nie opartych na kanapkach tylko np ryżu, kurczaku, wołowiny i warzywach do tego jaja,nabiał i płatki owsiane-poczytaj dział odżywianie i suplementacja bo nawet jak byś uderzył wino to na tych kanapkach wielkie góvno zrobisz. Zdrowia!

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2011-10-18 19:30:40

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
winstrol na ginekomastie?
i jeszcze do tego dekę
wyjdź z tąd bo to nie dział dla Ciebie
jedyne co można polecić... idź do lekarza a nie tu szukasz znachorów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
sorry no trochę Mnie poniosło...
najlepszy na ginekomastię jest winstrol w czopkach
skontaktuj się z lekarzem i poproś by ci taki przepisał
powinien cofnąć gino w 100%
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
A może chce wziąć wino aby gineko nie wywaliło jak przy omie np?! Dlaczego od razu taki pojazd? Zgadzam się jednak żebyś odwiedził dział odżywianie i suplementacja gdyż winstrol solo to nie jest dobry pomysł a ty masz jeszcze małą wiedzę

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2011-10-17 20:28:38

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2011-10-17 20:29:13

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
"Witam mam pewien problem zwiazany z ginekoastmia który mnie bardzo denerwuje i zastanawiam sie nad użyciem vinstrolu aby zapobiec temu problemowi"

myślałem o takiej opcji lazi
ale po tym co piszę to chyba raczej już ten problem ma, aczkolwiek mogę się mylić

ale zobacz na jego ankietę
coś mi się wydaje że kolega jaja sobie robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Tak czy inaczej z takimi wymiarami do dużej miski z żarciem i aero 5 dni w tygodniu

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6505
Cel cyklu : spalenie taknki tłuszczowej głownie na klatce
ja pierdoooooole.

YOU DON'T DRINK A PROTEIN SHAKE WITHOUT PROTEIN...

SO YOU DON'T DO A CYCLE WITHOUT TEST!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
samo winko czy z deca

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7030
A może chce się upić z żalu przez gino

Ja polecam wino z cygańskimi rytmami

obwód uda 57 i ramienia 32 i wszystko jasne

Zmieniony przez - Buraqu w dniu 2011-10-18 13:40:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Nie masz bdb stanu zdrowia, masz otyłość kolego

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Zryj wiecej bialka, zdrowego tluszczu a mniej wegli i biegaj prawie codziennie 30-40min. Do tego zacznij czytac o TRENINGACH,SPALANIU TLUSZCZU I ODZYWIANIU.To twoja recepta.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREGNYL test Ciążowy

Następny temat

Następny cykl - co wziąść ?

WHEY premium