SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłce, dieta - jaką wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

90

Wzrost

172

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca i tylko praca, ale teraz chce zacząć trenować

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

sporadycznie każdy sport po trochę

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nic kompletnie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

super ;)

Stosowana lub planowana suplementacja

jeżeli pomoże to czemu nie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
właśnie co do twarogu nie jestem pewien bo są różne opinie, zastąpić to można jakąś rybką, ale czym jeszcze ? Bo jajek 2 razy dziennie nie będę jadał z jasnych przyczyn, co może być innym dobrym dostawcą białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Według mnie najlepiej jakąś tłustą rybą właśnie, często są promocje np. na łososia i można wyrwać za rozsądną cenę.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Właśnie się dowiedziałem że mój wujek uczył się dietetyki i powiedział mi że chyba zwariowałem, jaka redukcja wagi jeżeli mam zamiar jeść 2376 kcal na dzień, mówił że dziś mi to wytłumaczy po pracy, teraz to już sam nie wiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Administracja podatkowa, ale jest po dietetyce, a co to ma do rzeczy, że zapytam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no bo się zastanawiałem gdzie pracuje i czemu nie jako dietetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Wiesz jak jest, pracuje się tam gdzie jest miejsce i dobre warunki, ja jestem z wyksztalcenia graifikiem komputerowym, a siedze za biurkiem i wklepuje dane do komputera... No, ale teraz to już nie wiem co robić, namieszało mi się troche w głowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
jeśli byłby dobrym dietetykiem to by miał i pracę i dobre warunki. Zapytaj Konia czy narzeka na rak klientów :) niestety większość dietetyków posiada wiedzę, którą można kupić za 2 zł z "Panią domu". Więc nikt im nie będzie płacił za to samo dobrej kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
nie będę rozważał na temat czy jest on w tym dobry czy nie, bo nie mam jak tego ocenić, ale może coś w tym jest. Chyba ostatecznie zdecyduje się na współprace z Koniem, po pewnym czasie może sam zrozumiem na czym to wszystko polega i nie będę już potrzebował niczyjej pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Niestety kulturystyka nie jest tanim sportem nie ma co ukrywac oczywiscie mozesz spozywac inne produkty nizely piersi z kurczaka czy wolowina jednak nie powinienes wtedy nastawiac sie na jakies mega rezultaty bo to tak jakbys chcial wlac paliwo za 10zl i przejechac 300km albo inaczej kupic merca a zaplacic jak za malucha rozumiesz? zeby osiagnac dobra forme trzeba niestety wielu wyrzeczen tj trzymac diete nie objadac sie smieciami no i oczywiscie regularny trening i regeneracja. Mysle, ze skoro masz kaske na fajki oraz imprezki to i na zdrowe jedzenie bys mial przemysl to kolego fajki nie sa tanie imprezki napewno tez nie. Jesli odlozysz sobie troche grosza to sam przekonasz sie iz nie jest tak ciezko z kasa na dietke a i poczujesz ze ze zdrowiem lepiej pozdrawiam

żelastwo jest po to, by nim pakować...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja czy budowa masy

Następny temat

Rozciaganie problem

WHEY premium