SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Lodzianin, wiem, że twoja wiedza jest większa od mojej, ale akurat w tym temacie mi zaufaj :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94551 Napisanych postów 364505 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669296
jeśli chodzi o trwałość przyrostów na mecie a na testo,stawiał bym na testo cykl 6-7 tyg jest trochę krótkim,jakość wiadomo jedzenie będzie decydowało,chłopak ma 3 dyszki na karku dodatkowy test same plusy.Wątroba nie dostanie w kość,problemów gastrycznych nie będzie.ogólnie jestem zwolenikiem iniekcji.A cykle bez testa to nie cykle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Rozumiem.
Ale ja mialem 2 cykle na testo solo 100 mg e2d i 2 cykle na mecie 30 mg ed i odczuwałem lepiej metę jeśli chodzi o siłę i łapanie masy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94551 Napisanych postów 364505 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669296
ale ogólnie jestem zdania że najlepiej orale i srodki z grupą 17 powinno się omijać,wiadomo metka szybo się łapie masę,siłę itd lecz jest to srodek dość mocno szkodliwy dla nas,wiadomo organizm sobie z tym radzi w jakis sposób,lecz jeśli mozna ograniczyć skutki uboczne to lepiej to robić.Masa ludzi je metkę bo jest tania,i łatwa w aplikacji(tabsy)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Wiem, masz rację. Ale meta nie jest aż tak straszna jak ją malują..:) trzeba zadbać o profilaktykę (w szczególnośći nie pić alkoholu) i tragedii nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94551 Napisanych postów 364505 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669296
oczywiście że tak,wybór zawsze jest i osoba decydująca się na cykl sama musi podjąć decyzję czy chce brać saa,i jeśli tak to jakie.Forum tutaj jest do wymiany pogladów i własnych sugestii jak ja bym to sam zrobił będąc na miejscu osoby która zakłada temat i zadaje pytanie.Początek przygody z saa wtedy najlepiej spróbować różnych srodków aby wiedzieć jak nasz organizm na nie reaguje,kiedyś trochę metki zjadłem teraz po 2 tyg mam bloka na jedzenie.Znam osoby które na 1 cyklu na mecie też tak mają,sprawa indywidualna.Każdy z tych srodków niesie korzyści dla celów w jakich jest przez nas brany,ale i każdy niesie jakieś tam skutki uboczne u jednych większe u innych mniejsze.Każdy organizm jest inny,i różnie reaguje.Lecz to mozna sprawdzić tylko i wyłącznie na sobie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana estrow tescia

Następny temat

napuchnięcie i ból czy to normalne

WHEY premium