SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
200zl na 1cykl na srodki przeciez powinno wystarczyc

prop to przeciez niedroga rzecz nie mowiąc juz o mietku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
czemon nie wiem co cię dziwi sam zanim zacząłem koksować miałem podobne wyniki dokładnie 120kg w wyciskaniu i 220 w mc,naturalnie silny grzbiet i tyle

a co do autora tematu jak ma 200zł na cykl to niech nawet się za to nie zabiera na pierwszy raz minimum te 500-600pln potrzeba,oczywiście nie wliczając w to diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
kurde ja też wierze jakoś w ten martwy.też u mnie na siłce są trójboiści(małolaty z liceum) co siskają nie wiele ponad 140 w wl ,a siady martwe ponad 200.

kolego jak nie masz kasy pomyśl nad omnadrenem 250 z jelfy.wiem że to środek którego niby nie powinno sie na pierwszy raz używać,ale prawda taka że teść to teść,i myśle że lepiej na tym wyjdziesz ,jak kupisz omke ,a za reszte kasy domkniesz profilaktyke,niż jakbyś miał wydać więcej kasy na propa i olał inne ważne rzeczy.
oma to środek produkowany przez firme farm. jednego z krajów eu ,sterylność odpowiednia,i cena też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
1-6 meta 30mg ed

i nie ma się więcej nad czym zastanawiać dobra meta porobi ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
luk cos duzo oszacowales 500-600zl;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Dzięki tez czytałem sporo na innych stronach internetowych o Omnadrenie 250 i cenowo srodek jest orzsądny oraz dość powszechny Apropo's artykułów sprzed 10 lat: kupuje co miesiąc KiF oraz SDW i czytam wszystko co mi wpadnie w ręce. Czemon jezeli mi nie wierzysz a mieszkasz w okolicach Warszawy z chęcia Ci udowodnie że mam takie a nie inne wyniki... Jezeli chodzi o mój wynik w wyciskaniu to szczerze mówiąc nie wiem czy On jest aktualny bo ostatni sprawdzian na ławce robiłem ze 2,5 miesiące temu a przedwczoraj na ostatnią serie wziąłem 100 5 razy więc nie będę kłamał . Szczerze mówiąc mam dostep do jednego dobrego srodka: Halostein bo mam zanjomego weterynarza i mówił ze podaje to bykom żeby pobudzić u Nich wydzielanie spermy xD Więc widać ze środek jest bardzo mocny ale to raczej nie dla ludzi;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
halo tylko dla bardzo zaawansowanych zawodników

500-600zł pójdzie lekką ręką jak się chce zrobić to porządnie,to droga zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
nie wiem mi tam na 1raz nie licząc diety poszlo ze 250zl na propa i clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
suplementów i reszty leków nie liczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
kretke akurat mialem jeszcze z dawnych zabaw z kretką

luk a leki no to wszamalem jeszcze 2paczki hepatilu, nawet mimo to ze oral nie lecial na 1ogien heapatil to grosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nolva pomaga na lipomastie?

Następny temat

pytanko odnośnie szotów (aspiracji)

WHEY premium