SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy kontakt z trenem , jak to ugryźć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2439

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

87

Wzrost

180

Obwód ramienia

-

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

Liczmy te 2-3 lata stricte silowni , głownie chodzilem na SW

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g b // 2 t // 3ww /kg będzie ok?

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Jeśli zjedzenie 100 tab mety liczymy jako cykl to był takowy jeden+( dwa razy byłem na teściu raz enan raz prop , obydwa cykle trwaly ok~12-16tyg) .Ostatnią bombę skończyłem jakoś w kwietniu tamtego roku , i leciał prop 100mg e2d przez 16 tyg

Opisz swój plan treningowy

Mam zamiar ćwiczyć klasycznym splitem 3 lub 4 dniowym + postaram sie raz w tygodniu wybrac sie na mate traktujac to jako ciekawa forma cardio

Cel cyklu

W miarę dobrej jakosci masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Opisałem wyżej

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~13-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Raczej łatwiej mi schudnąć niż przytyć

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Przez ostatnie 2 lata siłownię traktowałem jako uzupełnienie pod SW także nie pamiętam kiedy sprawdzalem swoje maxy , a wyników z przed kilku lat nie chce podawac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Aromek nie jest na prolaktyne, Cabaser/Bromo tak. Możesz mieszać soki w 1inj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak u Ciebie sprawdza się co miesiąc to OK. U mnie jest to co 3tyg 5k rozbite na 2x 2,5k pon/czw. Od lat tak podaję HCG.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Wiem za arom na e2 i dlatego go mam pod reka nie wiedzialem czy cos bede potrzebowal gdyby prolka wariowala bo chyba moze przez npp?Mysle ze juz wszystko jasne , dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Może, nie musi. Wbijesz obadasz jak to wygląda u Ciebie. Monitoruj sytaucję
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
A problemów z libido nie powinno byc przez to npp z racji tego ze bedzie lecial tesc jednoczenie , dobrze mysle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Test musi lecieć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Tak jak napisalem wyzej , ze skoro bedzie lecial tesc jednoczesnie to i nie powinno byc problemow.Wszystko jasne dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Może ktoś znający się na rzeczy zauważy post , nie będę nie potrzebnie zakładał tematu jak tu wszystko jest,ale do rzeczy.
Nie wgłębiając się w szczególy koniec końców lecę samego cypka pn-czw 250mg .
Będę chciał niedługo zwiekszyc dawkę i tu moje pytanie.Zwiekszyc ilość soku w pn i czw czy może bić cypka pn/sr/pt.
Chce go pociągnąć tak do kwietnia a następnie przejść na prop może z masteronem.
Jakieś sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bez znaczenia, rob jak Ci wygodnie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Jeśli nie ma to żadnego znaczenia podbije w takim razie dawkę co by mniej iniekcji było w tygodniu.
Jesli aktualnie jest bite 250 , o ile jest sens zwiększyć dawkę ? Przypuśćmy będę jak chciał zwiększyć w 8mym tyg. 300-350 mg powinno być ok ?Więcej chyba nie ma sensu w tym momencie.I jeszcze jedno pytanie wiem że w przypadku propa hormony badać na 2gi dzień po strzale jak to wygląda przy cypku ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl SAA ena z boldem

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium