SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy i ostatni cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 155
Czołem.

1. WIEK: 28
2. WAGA: 81
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 36 cm
-klatka: 101 cm
-udo: 54 cm
-talia: 98 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 18 miesięcy
6. DIETA:
-białko: 28% = 160g
-węglowodany: 42% = 241g
-tłuszcz: 32% = 76g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 10 lat temu 100tab Metanabol (Jelfa)
8. TRENING: Głównie kalistenika około 1.5h dziennie, od niedzieli do piątku.
9. CEL CYKLU: zbudowanie suchej masy mięśniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: jw metanabol około 10 lat lemu
11. POZIOM BF%: 20q
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: raczej dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1921
16. WYNIKI SIŁOWE: nie mam pojęcia, z uwagi na charakter treningów.

Około pół roku temu nie uprawiałem sportu i źle się odżywiałem, więc byłem zalany tłuszczem ważyłem 94kg. Od mniej więcej połowy roku ćwiczę regularnie 5-6 razy w tygodniu. Są to treningi interwałowe, kalisteniczne, oparte głównie na wlasnej masie ciała i hantlach. Dzięki tym treningom, oraz diecie dałem radę zejść do 81kg, wyrobić sobie jakąś siłę i nawet w miarę wyrzeźbić mięśnie. Generalnie wszystko idzie zgodnie z planem, lecz nie przewidziałem jednego... Nie spodziewałem się, że będę aż tak wąsko - płaski. Budowanie masy zajmie mi teraz bardzo dużo czasu, a chciałbym już teraz jakoś w miarę wyglądać. Dlaczego moje pytanie jest inne, od tych, które były już zadane na forum? - otóż zamierzam cały czas pracować nad swoją sylwetka w naturalny sposób, natomiast chcę zrobić JEDEN cykl, żeby tak jak już wcześniej wspomniałem teraz jakoś w miarę wyglądać. Cykl ma zbudować głównie siłę, ale też parę cm tu i tam. Moje pytanie brzmi - jakie specyfiki mógłbym zażyć, żeby nie były one zbyt toksyczne dla mojego organizmu? Słyszałem i poczytałem trochę na temat:
- trenbolon, anavar, deca i boldenon. Słyszałem, że należy to połączyć z testosteronem i winstrolem, ale kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Zastanawia mnie też jeszcze jedna rzecz - co stanie się, z moją sylwetką i siłą po zakończonym cyklu?

Pewnie zaraz wyleje się na mnie fala krytyki, a że to ćwiczę dopiero pół roku, że wszystkie są szkodliwe etc. Nie mniej jednak wierzę, że znajdzie się ktoś, kto pomoże mi w miarę bezpieczne podejść do tematu.

Nadmienię, że suplementuje się kreatyną, tyrozyną, tauryną, beta alaniną, cytruliną, aakg, hmb, kofeiną (200mg przed treningiem), oraz białko serwatkowe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Trochę cię poniosło chcesz zrobić cykl jak zawodnik profesjonalny minimum

Dalej jest metr w pasie jak jestn redu musi być płasko,tnij dalej do skutku
Przy wycince nadchodzi taka chwila że mega słabo to wygląda ,lecz tak musi być
Później dasz testa i zaczniesz budować na sucho ,teraz słabo widzę sensu wrzucania saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699881
Na chwile obecna saa nie dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Nie masz doświadczenia w treningu/żarciu/suplach a za doping chcesz się łapać... Głupi pomysł. Zacznij trzeźwo myśleć, bez podstaw nie zrobisz formy na wiosne bo pewnie o to Ci chodzi. Trenuj regularnie i solidnie + dieta + suple. Wróć za 2 lata i pochwal się efektami.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tetno po strzale propa

Następny temat

Cykl - kilka miesiecy - znowu tylko testosteron?

WHEY premium