SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykll.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Bo ewidentnie czułem skoki esrtro nawet po sobie. I cyce napęczniały jeszcze bardziej. Myślę, też by zrobić tak ktoś tu na forum, że dał na noc przez 3 dni 3 tabsy letro, później 2 dni chyba exe 1 tabs i później co 2gi dzień jedzie. Ale wróćmy do cyklu bezpośrednio, co z tym towarem? Co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
I co mordeczki? Dostane jakieś odpowiedzi? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie było pytanie? Czy dalej testa lecieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Haha grubo. No tak tak. Lecę 5ty tydz enan jelfy, mam go na 6 tyg, co dalej by j**n**? Skończyć cykl już, czy propka na 4 tyg zarzucić? Chcce zredukować i coś na rzeźbę dobrego mordeczki moje. Co doradzicie. Może być jakieś combo ewentualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz to lec dalej enan,a jak chcesz to prop,To już twój wybór,czy robić pct,czy lecieć dalej to też twój wybór,można na tescie całe życie leciec jak się chce. Ale jak nie chcesz długo lecieć to spokojnie 12tygodni na pierwszy raz starczy,jak jeszcze ci zostało 6tygodni testa to możesz,oczywiscie jak chcesz na winie poleciec 8tygodni np 30mg ed.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Nie nie. Na enanie jestem 5ty tydzień. A mam go na 6 tyg. Czyli za tydz. mi się kończy enan, i nie wiem co robić dalej. Czyli PCT po 6 tyg trochę lipton? Za krótko? Jak bym chciał dalej enan to myślę że do 12 tyg, ale szczerze mówiąc czy za mała dawka czy co, nie ma rewelacji, aż takich fajnych odczuć nie mam. Niby 5ty tydź, a nie czuję jakiegoś kopa po 400 mg per week. Nie iwem czemu, może estry/prolka skaczą , na które jestem wrażliwy :D po większych ddawkach provi czułem się bardziej nabity i wydawało mi sie ze lepsze wrazenie :D. to jakbym chciał propa to kiedy go włączyć, jak to zrobić, i ile go brać, 3-4 tyg styknie i później PCT czy za krótko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panie to ja źle zrozumiałem teraz dopiero enan się rozkreca,a ty chcesz go kończyć?Trochę kolejność zła jak takie przechodzenie z estra na ester w tak krótkim czasie,wtedy jak bys musiał to daje się najpierw prop,a z niego na enan,Dokup enan i lec dalej,teraz dopiero nabiera mocy urzędowej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
No to trzeba było tak od razu do mnie jak do człowieka hehe :D To jadę dalej w takim razie tego teścia enana 12 tyg myślę. Skoro się dopiero rozkręca to mnie pocieszyłeś hehe. Teraz będzie 6ósty tydz, dawać HCG w 6 tyg, jak ktoś radziłl??? 5 000 j podzielone po 2 500 w pon i czwartek, tj ennan. Jest znaczenie o której godzinie wbijać HCG? I czy wogole je wbijać w 6 tyg? I to podskórnie czy domięśniowo, i czy insulinówką czy normalnie strzykawą? I pytanko, bo napewno nie będę miał jelfy teraz enana. Jaki ennan teraz wysoko stoi, jeśli chodzi o jakość. Mogę mieć shreee albo alpha pahrm? Tylko tam 250 mg są, a tu jelfy były 100 mg więc mogłem spokojnie robić te 400 mg, a 250 mg ni epodzielę na 400 mg, mogę zwiększyć do 500 mg śmiało? K**** dużo pytań, ale ze mną jak z dzieckiem :D wolę się upewnić co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc jeżeli planujesz tylko 12tygodni i pct to zostaw sobie dyche hcg na koniec,jeżeli dłużej to bij w 8tygodniu,na 2 3 szoty, nie ma znaczenia o której godzinie,bij insulinowka w brzuch (podskórnie,Ale w brzuch najwygodniej). Jaki enan? Ja żaden z tych,ale o to pytaj w pl realiach,jak musisz to podbij,ale jak nie musisz to podziel,pomnoz tak żeby wyszło mniej wiecej tak jak było,część może zostać w pompce,nic się nie stanie z sokiem,choć z drugiej strony jeżeli jelfe masz aptekę,to jesteś pewien stężenia,a undera nie więc możesz podbic. Jak o czymś nie wspomniałem to pisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
HCG mam 4 paki w szafce, więc 20 000 j, wiec z tym nie ma problemu, moge wbijac wtedy kiedy trzeba. Z tego co pamietam lodzianin1 pisał zeby dac 5 000 j w 6tym tyg podzielone na 2 shoty. A jakiego enana ty preferujesZ? Słyszałem ze shreee dobry i alpha pahrm, al enie wiem ktory lepszy. To w ampach normalnie w opakowaniu, a nie we flakonie, wiec raczej stezenie pewne, ale roznie moze byc. Najwyzej podbije do 500 mg per week. Wolę nie zostawiać nic w pompce hehe. A może być 11 tyg cykl? Bo teraz kupie dyche enana 250 mg, to mi na 5 tyg styknie,to mi sie kolejnej dychy nie oplaca kupowac, bo i tak wykorzystam 2 a 8 zostanie. Swoja droga pytanie jeszcze, exe moge spokojnie jechac caly cykl 0,5 mg ed albo co drugi dzien? Bo po skokach estro teraz jade exe, chyba ze po jakims czasie wogole wykluczcy exe??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na sile

Następny temat

Odblok po testosteronie 250 co i jak !

WHEY premium