SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykll.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Witam. Jestem w 31 dniu cyklu enan (Jelfa) 400 mg per week. Mam enana na 1,5 miecha. Lepiej dalej lecieć enanem kolejne 1,5 miecha, czy spróbować propka? Jestem endo, myślałem by spróbować propka, tylko nie wiem jakiej firmy (Shree jest ok teraz)? i jak zrobić przejście ewentualnie? Ew. chcaiłbym go brać przez miesiąc. Swoją drogą biorę pół tabsa ed exe. Mogę tak jechać cały cykl z exe, czy inaczej to jakoś ogarnąć? Dodam, że mam jeszcze provironu trochę. Mogę og jakoś wykorzystać w dobry sposób, jakoś, gdzieś dodać - dobry by był chbya dodatkowo w blocku estrów, na moje wieloletnie gino w sam raz. Mogę jeszcze co innego ogarnąć masteron,winko?? Do propka winiacza nie ma sensu łączyć? Cchę się wyrzeźbić. Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Nie no oczywiście. Też jestem tego samego zdania. Zawsze na pierwszym miejscu apteka, jeśli jest taka możliwość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wszystko można ale z głową. Ankieta w będzie niezbędna. Nie wiemy z czym miałeś już doczynienia i jak z michą. A to klucz przy SAA żeby zrobić to dobrze. Minuta wypełniania i jedziemy dalej z tematem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Wiek : 24
Waga : 109
Wzrost : 193
Obwód ramienia : 45,5
Obwód klatki : 122
Obwód uda : 67
Obwód talii : 94
Staż na siłowni : 4 lata z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) : 4-5 posiłków ~ 220 g b ~ 300-350 ww 80-100 g t
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe : brak
Opisz swój plan treningowy : split
Cel cyklu :
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) :
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : do tycia (endo)
Stan zdrowia : dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia : nie wiem
PPM (podstawowa przemiana materii) :
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) : nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Ogólnie dieta redukcyjna, 3000 kcal zaczynam. Byłem na VLCD, trochę spadło z pasa, z metra poleciało, ale ciężka dieta. Próbowałem kilka razy, ale zawsze po skończeniu VLCD, ładowanie było i z powrotem prawie, że waga docelowa :P. A, więc dieta z deficytem kalorycznym, chce się wyrzeźbić, bo zalany jestem, co proponujecie dalej, po tym 1,5 miecha enanka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Dodam, że ALAT miałem lekko ponad normę, więc nic co ryję ostro wątróbkę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz jakieś badania? 0,5 exe ed, ty tam jeszcze proviron chcesz dodać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Tak pisałem już wcześniej w innym poście o tym. Mam gino od 12 roku życia praktycznie. Może nie potrzebnie exe włączałem w ogóle. Bo doradzono mi 2 opcje, albo bez exe albo od początku cyklu 1 tabs week. Ogarnąłem sobie w 2 tyg exe jakoś i zacząłem brać 1 tabs week. Ale to było bezsensu bo zacząły mi tylko estry skakać bo stęzenie szybko wygasało... i suma sumarum jeszcze mi pewnie estry podbiły, dlatego 0,5 exe ed bo chce stężenie turzymać i żeby estry mi nie skakały. Badania będę miał wyniki na dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
A provironu nie chce dodawać, po prostu mam go na stanie, i sie pytam czy ewentualni egdzieś go mogę wrzucić i czy się przyda; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz go teraz wrzucić np do szafki exe początkowo mówisz że miał być 1tab week? A ty dajesz 3,5? Wiesz że to dużo? Wiesz że estro może być poniżej normy niepotrzebnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1839
Hehe no dobrze jak do szafki to do szafki. Tak był 1 tabs week. Ale były skoki estro, i ktoś nawet mówił że faktycznei trzeba więcej go dać. Później 0,5 co 2gi dzień, a teraz chcę pojechać 0,5 ed przez jakiś czas i odstawię najwyżej albo max 0,5 co 2gi dzięń...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na sile

Następny temat

Odblok po testosteronie 250 co i jak !

WHEY premium