SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykll

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
1. WIEK:19
2. WAGA:80
3. WZROST:166
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:113
-udo:65
-talia:86-88
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4 lata
6. DIETA: ogolnie najwiecej spozywam ww chociaz nie powinienem bo jestem endo ale bez sporej ilosci wegli nie idzie mi masa
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING: nie zmieniany od 4 lat /nie potrzebuje nowych bodzcow
9. CEL CYKLU:dosyc czysta masa /kilka kg na plus
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:brak
11. POZIOM BF%:nie mam pojecia /15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):endoformiczny
13. STAN ZDROWIA:bdb /ogolnie lekarze zawsze czepiaja sie cisnienia ze podwyzszone ale mam one jest juz dziedziczne
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:nie robie maxow /ale cwicze kazda partie
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
wiem, wiem bylo milion razy w dodatku przed wakacjami jest masa tych tematow ale ost zrobilem wycinke i 10 kg zlecialo, jakis suchy sie wydaje jesli mysliscie ze to jest jeszcze za wczesnie na doping to odpuszcze i wroce za kilka lat, jako tako diety nigdy nie trzymalem i na cyklu tlyko bym miche pilnowal a pozniej bym nie mial takich funduszy i pewnie spadki byly by spore:/ dlatego tez mysle ze moze jak bede finansowo juz dobrze stal wtedy cos sprobowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
trening nie zmieniany od 4 lat /nie potrzebuje nowych bodzcow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
micha to podstawa jak z nia bedzie krucho to lipa.. nie ma co dawac saa

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbój z dobrą dietą na odżywkach jeszcze polecieć no i doping to nie należy do najtańszych więc wróc jak już ci się uda coś ustukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
nie no przesadzilem probowalem fbw ale cos lipnie szlo

ogolnie mam splita / rzadko tez modyfikuje ciezar

jak trening jest good to po co go zmieniac


no dobra macie racje:) bedzie kasa na porzadna diete przez min rok to wtedy sie pobawie

Zmieniony przez - dzimi11 w dniu 2009-06-14 22:22:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
skąd wiesz że nie potrzebujesz nowych bodźcówjak chcesz sięgnąć po SAA to możemy stwierdzić iż złapałeś jakaś stangcja i chcesz ruszyć do przodu. Spróbuj jednak zmienić trening nowe bodźce dobrze na ciebie podziałajano i oczywiście ułuż diete a potem dopiero myśl o koksie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
ta kasa co miałeś odłożona na cykl odłuż na żarciepojedz jeszce troche supli kreatyn noo bosterów. Uzbieraj kaski i pomyśl o porządnym cyklu. Koks to niestety droga zabawkanawet przy początkowych cyklach dodatki do cyklu wyjda cie więcej niż sam cykl ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
no wiem wiem

w zeszlym roku wpakowalem 2 tysiaki w diete lacznie ze slabym cyklem mono+cp 1,5 miecha i 2 cm w lapie i 3-4 kg zrobilem wiec powiem ze mizernie no zobaczymy jak to bedzie juz na czym mocniejszym ale to jak mowiecie bedzie kasa



Zmieniony przez - dzimi11 w dniu 2009-06-14 22:31:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
Zmieniony przez - gasienica1 w dniu 2009-06-14 22:35:11

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"1,5 miecha i 2 cm w lapie i 3-4 kg "
jeśli te 3-4 kg to suche mięcho to jest to bardzo dobry wynik jak na tak krótki czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolon

Następny temat

Meta polska na rynku.

WHEY premium