SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl phenom pharm plus odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
1. WIEK:29
2. WAGA:82kg
3. WZROST:174
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 9 lat
6. DIETA: staram sie utrzymywać 4-5 posilków dziennie
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING: split 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: uzyskanie lepszej sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: brak
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA:B.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140
-martwy ciąg:150
-przysiad:150

Witam was wszystkich
chciałbym uzyskać porad dotyczących cyklu na teściu ponieważ to mój pierwszy cykl. Chciałbym zacząć lekko i zobaczyć jaką różnice zrobią na mnie te środki
Pod ręką mam :
phenom pharm test e100 100mg x2
phenom pharm enanthate 250mg x1
Zamiar jest taki że krótki leci co 2 dni po centymetrze zaś enanthate dlugi co 3 dni .Cykl trwać będzie 8 tygodni chciałbym dlużej lecz wyjazd za granice na 2 tygodnie i nie chce brać tego w drogę.
Pytanie do was czy po takim cyklu odblokowywać się samym colmem czy hcg też będzie mi potrzebne? Czy najlepiej przeczekać i po powrocie po 2 tygodniach lecieć dalej z tematem.
Będę wdzięczny za każdą pomoc i nakierowanie na poprawną droge ponieważ do tej pory były u mnie same suplementy i dopiero w wieku 29lat skusiłem sie na testosteron,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nada się symex to exe na zbicie estro, ale może wywalić też prolaktynę więc Cabaser też dobrze żebyś miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
Ja sie skusisilem po 30tym roku Tak powaznie minimum to 16tyg na cykl jezeli zamierzasz cos stalego zbudowac.Dwa daj sam enan 250 na start i lec tak.Trzy Na odblok potrzebne hcg i clom ale w trakcie cyklu rowniez podawac hcg i exe na estro i cabaser/dostinex na prolo.Najpierw przed cyklem zrob badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Z mojej strony badania zrób nie tylko hormony, zrób morfologię, tarczycę, lipidogram, też myślę że na 8 tygodni nie warto mieszać w hormonach, reszta GANGSTA naświetlił Ci temat wyczerpująco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3783 Napisanych postów 18460 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205598
Jesli 8 tyg to tylko prop wchodzi w gre.Reszta j/w

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Mam jeszcze takie pytanie ponieważ robie sam zastrzyki w pośladek jako że jest to mój pierwszy cykl chciałbym upewnić się czy wszystko robie poprawnie .
Miejsce bicia pośladek robie to sam do tej pory po pierwszych razach dupa bolała okropnie aż nie dało się usiąść teraz jest już trochę lepiej i da się przyzwyczaić do tego uczucia. Poślad dziele na 4 części i wbijam w górny róg. Miałem niestety taki przypadek ze lekko igła się przechyliła jak byla już wbita ale testo wchodziło w pośladek powoli jak każdy inny czy jest możliwość ze temat się zmarnuje jak będę tak kręcił iglą ??? Tak poza tym staram się masować dane miejsce i szukać zgrubień i guzków ale nic narazie nie zaobserwowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Poszukaj na necie jak robić iniekcje w pośladek jest tego pełno,staraj się jak najmniej ruszać strzykawką bo będzie więcej bolało i nie zapominaj o aspiracji tak dla przypomnienia bo pewnie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Podczas wbijania jeszcze nie pojawiła mi się krew ani razu . Robie to w ten sposób gdy mam już nabrany środek i widzę pęcherzyk powietrza to lekko wciskam strzykawke aby go nie było i wbijam w miejsce pośladka nic jie odciągając a wpychając testo do organizmu gdy strzykawka jest już pusta wyciągam igłę ze strzykawką . Jest ok ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3783 Napisanych postów 18460 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205598
Aspiracje wykonuje sie po wbiciu igly w miesien a nie przed...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak wbijesz to odciągnij tłoczek mają iść pęcherzyki powietrza i zwykle samoistnie tłoczek wciągnie z powrotem podciśnienie, wtedy jesteś w mięśniu i bijesz, jak pojawią się takie zbite kulki krwi w strzykawce to nie bijesz bo trafiłeś w naczynko krwionośne, to bardzo niebezpieczne mają iść bąbelki powietrza wtedy można bić


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-07-21 15:49:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Czy jeśli do tej pory nie odciągałem a po prostu wbijałem to poszło na marne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie, nie poszło na marne ale musisz robić aspirację bo jak wje... W żyłę to będą problemy, to olej jak wstrzykniesz w żyłę to zrobi się zator a chyba nie muszę Ci tłumaczyć jakie są tego skutki po to się robi aspirację, to podstawowa rzecz przy biciu i musisz o tym pamiętać bo to nie żarty


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-07-21 19:21:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

planowany 1 cykl przed szczepieniem

Następny temat

Euro-pharmacies. Opinia

WHEY premium