SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl mix teścia Phenom Pharmacy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
Ja miałem taką przypadłość że miałem wysypane plecy i szkity i na pierwszej bombie mi poschodziło wszystko, potem trochę po cyklu wysypało ale znikło normalnie :) więc to zależy. Przysmażysz się trochę w elektrycznej trumnie z lampami, jakieś mydła siarkowe, nawilżanie gęby itp. u dermatologa byłeś?
cykl poleć do 12 tyg minimum, enan będzie krótko bardzo dobrze wkręcony a Ty chcesz już kończyć

Zmieniony przez - szocik w dniu 2013-03-07 12:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
haha, u 7 chyba w ciągu ostatnich 7 lat :D No, ale zawsze leciały jakieś antybiotyki i maści. Kilka razy proponowali tetracykline i nawet rok temu się na nią zgodziłem, kupiłem Aknenormin i leży w szafce, bo stwierdziłem, że nie jest tak źle żebym się truł tym gównem (książeczka ze skutkami ubocznymi rozje**ła mi mózg). Teraz na twarzy cały czas mi się poprawia, za to na plecach jest niezły sajgon. A tak w ogóle jak tam na prolce? Który tydzień lecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
2. tydzień leci, całkowicie nie wiem co mam ze sobą zrobić :D nie mam pomysłów, chyba metkę schrupie sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Wczoraj poszedł pierwszy mini strzał ok. 150mg (chciałem zobaczyć jak organizm zareaguje na SAA). Wszystko gra oprócz małego bólu głowy od rana bez przerwy i strasznej zmuły. W ciągu dnia musiałem się położyć na godzinę bo już nie mogłem. Wyczytałem, że jest to prawdopodobnie reakcja obronna organizmu na obcy środek. Tu moje pytanie: pijecie kawę na cyklu? Wiadomo, że teść podwyższa ciśnienie, a nie chcę też żeby mnie telepało. Jedna dwie kawki dziennie przejdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jesli nie masz problemów z ciśnieniem to możesz pić kawę,przed treningówki itp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Ja bym najpierw zmienił dila, bo raczej nie ogarnia, co to za dil jak nie może skołować dwóch flakonów, a daje Ci jeszcze co innego. Dostaniesz podj**ke i będzie płacz i ból.
Poźniej tak jak lodzianin1 napisał, skompletuj wszystko i dopiero się zapytaj i zacznij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
UltraAst
Ja bym najpierw zmienił dila, bo raczej nie ogarnia, co to za dil jak nie może skołować dwóch flakonów, a daje Ci jeszcze co innego. Dostaniesz podj**ke i będzie płacz i ból.
Poźniej tak jak lodzianin1 napisał, skompletuj wszystko i dopiero się zapytaj i zacznij.



Dil jest troche zakręcony, ale skołował tego enana i jest git. Pewnie lepsze to na pierwszy kontakt z SAA niż mix. Mój ziomek bije mixa od tego samego typa i jest zadowolony, więc towar powinien działać. Zresztą cykl zaczęty to co mam zmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
z przyczyn niezależnych muszę zakończyć cykl. Czy po dwóch strzałach 150 i 200mg będę musiał zjeść nolve?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1059
Czyli żadnego odbloku nie robić? Może jakiegoś TT i kreatynkę dorzucić?

Zmieniony przez - robin88 w dniu 2013-03-17 19:45:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny Cykl

Następny temat

methadienone 10 MG - Tabletki

WHEY premium