SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - boldenon ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7902
Dwa zdania,a jakże trafnie oddają obraz sytuacji

Nie wiem czego więcej oczekujesz,masz tyle środków a czepiasz sie "egzotyków"
Chcesz anabolicznie:wal nandrolon,stanazolol
Chcesz porządnie: dodaj testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
.
1

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
a ja tam go rozumiem. sama deca to strach przed "flakiem" a testa jednak wiele osob sie boi lub nie chce z innych wzgledow( nie porzadana retencja wody czy pompka na cyklu - tak wlasnie chyba jest w przypadku autora tego postu). boldenon wydaje sie byc idealny. z wyzej wymienionych powodow sam sie nad nim zastanawailem ale poki co chyba jednak za malo sprawdzonych opinii.
1

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Tak jak pisze przedmowca nie chce na nadrolonie zlapac dicka czy gino co praktycznie przy takich dawkach jest niemozliwe - jednak dla pewnosci dorzucilbym winstrol w dawce 15mg codziennie. Boldenon jest niezlym srodkiem ale niestety malo o nim wiemy z praktyki a wiekszosc opinii to glownie oparte na teorii wywody i przypuszczenia.

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tesc + deca - zamiast tego mozna tesc + boldek, w sumie bedzie nawet lepiej

1-10 200mg boldka
1-11 200-300mg enenhatu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
decadeuco, nie za malo tego eq??10tyg po 200mg??

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8914
Chyba nie czytales decadeuko wczesniejszych wypowiedzi. Nie chce testosteronu pod zadna postacia. Interesuja mnie deca, winstrol albo boldek. Rozpisz mi cykl z deca + winstrol oral bo przy tym chyba zostane.

No one is perfect ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
D-Mason - to ja Ci odpowiem w taki spoósób - ludzie na wszystkich boardach powielają to co usłyszeli od innych - Ci inni powielają to co ktoś kiedyś napisał na stronach www. Z kolei jest wielu praktykantów, którzy wbili niemal wszystkie środki i również doradzają. Uważam, iż należy się słuchać trenerów/osób które odnoszą sukcesy w tym sporcie. Równie ważne jest spojrzenie na cykle sterydowe i użycie anabolików z punktu medycznego a nie kulturystycznego. Ja Ci nie doradzę jak i ile razy w tygodniu wbojać Boldenone dlatego, iż mogę powiedzieć Ci standard, który występuje wśród kulturystycznej społecznośći.

12-14 tygodni na Boldku - i możesz go lać jak wode - bez ograniczeń. To nie jest tez środek do robienia szybkiej masy. To środek dla cierpliwych. Robiąc 4-5kg na cyklu 12 tygodniowym to wsio. Ale za to jakich. Zdolność to zwiększania erytrocytów to też kolejna zaleta - waskularność i definicja mają swoje plusy. Pozostają dawki. Może to być 300mg równie dobrze i 250mg. Spróbuj 300mg Boldenonu przez 8-10 tygodni - jesli zauważysz, że dopiero w tym okresie efekty zaczynają być widoczne nie przerywaj ciągnj jeszcze 4. 300mg powinno dać radę. IMO - dołącz do tego Sustanon 1 zastrzyk na 2, 3 tygodnie lub Propa 50-100mg EOD. Wszystko.
1

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Uriel zawsze lubił szaleć...

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
micen gdzie tu szalenstwo twoim zdaniem?
1

emr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

60 tabletek

Następny temat

troche propa na rozruch

WHEY premium