SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak beda pytania w trakcie cyklu kontynuuj ten temat bedzie latwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
Panowie zrobiłem kontrolnie badania bo sporo mi ropnych wyprysków wyskoczyło na całym ciele. Pytanie czy estradiol nie jest za wysoki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mozesz zbic troche masz jakis symex albo ari?symex 2-3dni po tabsie i pozniej pol co 3-4dni a jesli ari to 1/4 pon/sr/pt
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
Mam ari. Jak długo brać te ćwierć tabsa? te 3 razy (pn/sr/pt) i wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
Dobiega końca mój pierwszy cykl. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Myślę już o następnym. Pytanie tylko jak to zrobić. Odblokować się całkowicie, czy zrobić mostek? Jeśli mostek to w jaki sposób? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
Jakie środki na drugi cykl? Mam jeszcze sporo enana także chciałbym korzystać dalej z tego środka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
biłem 1-16 enan 250 mg e5d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Czy mostek czy przerwa to juz Twoja decyzja
Jesli przerwa to odblok ok 1.5miesiaca plus przerwa to razem z 5miesiecy
Dalej to dokladaj nastepny srodek i lec dalej i np enana zwieksz 250 pon/czw i do tego moze byc deka,moze byc npp lub oral wszystko zalezy ile tygodni ma byc?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1938
trochę długo te 5 miesięcy :/ jeśli zdecyduje się dalej być na soku to zrobić mostek z hcg? czy może z testa 125 mg?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zastrzyki w bark robią jakąś różnicę?

Następny temat

Cykl na Lato

WHEY premium