SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy CYKL 5 lat treningu prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
a co? malo razy pisza, ze dawka to sprawa indywidualna? kolesiom po 70kg doradza sie takie same cykle typu prop 100eod co kolesiom po 100kg. i co, i ten i ten zlapie tyle samo na koksie? prosze.........

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
globkop edytuj posty


pierwszy cykl to sprawdzenie 1 srodka
deka w dawkach leczniczych na pewno poprawi ci stan stawow i ogolny bilans azotowy
ale nie licz na duzy przyrost masy 5kg zlapiesz
troche wody..
czy cie to zablokuje czy nie kwestia indywudialna
chcesz to probuj
mysle 10 tygodni 200mg tygodniowo przyniesie ci efekty na ktore liczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ja mam takie samo zdanie jak globkop64.Lepiej zaj*bac raz a porządnie,niż 3 razy jakieś gówna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
to gratuluje glupoty

na poczatku sie niesamowicie rosnie na malych dawkach pojedynczych srodkow nie wiecie bo nigdy tak nie probowaliscie progres mozna robic przez cale lata kombinujac kilkoma srodkami do tego zdrowie masz w kieszeni a nie puchniesz jak balon na pare miesiecy pozniej powietrze i woda schodzi ale wysokie cisnienie zostaje watroba juz nie taka fajna caly uklad hormonalny zalicza dolek i coz trzeba robic kolejna bombe bo przeciez na jednym srodku i niskich dawkach nie da sie rosnac i znowu organizm po dupie dostaje znowu sie pompujesz i znowu po paru miechac spadasz i masz zonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
to może rozpiszesz 5 pierwszych cyklów jak zrobić żeby była tak jak mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
meta
prop
meta prop
meta enan
enan deka wino

masz 5 cykli i staly progres bez duzych dawek i duzej ilosci srodkow

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-12-07 18:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
no to z***ałem w **** bo zrobiłem tak 200 mety na 1 i 2 na 3 meta,deka,teść,wins na 4 100 mety na wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
czyli co? 100 kilowy mezczyzna zrobi taki sam progress na 100 prop eod jak 70 kilowy? czy na 100 metki?
juz mi tu ktos powiedzial, ze nie mam wiedzy i racje ma. w takim razie uswiadomcie mnie. w tym samym forum raz czytam, ze prop i wino dobre na pierwszy raz i wszyscy przyznaja racje. za chwile ktos napisze, ze: deca na pierwszy raz, potem: deca i primobolan, potem: deca, primobolan i wino i za to dostaje sogi bo dobry art.

elite i co? to sie ma tyczyc kazdej wagi jesli chodzi o srodki i kolejnosc?

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2008-12-07 18:30:42

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
na 1 cykl 1 srodek po to zeby sprawdzic jak sie na niego reaguje pozniej mozesz sprawdzic inny i jak wszystko cacy to mozesz mixowac dwa, glupota to na start dowalac kilka srodkow na raz nigdy nie wiesz jaka bedzie reakcja na poszczegolne a co dopiero na taka mieszanke przejdz sie do pierwszego lepszego lekarza i spytaj co sadzi o startowaniu kuracji na kilku nie znanych dla organizmu hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
masz racje elite. ja nie podwazam zadnej wypowiedzi z forum. ale ludzie sa niecierpliwi i wiekszosci juz sie w takim razie zle radzi bo zamiast mety jak piszesz a potem propa radzi sie propa i wino KAZDEJ CHYBA osobie ktora zaczyna przygode z saa. a ja sadze, ze mozna zrobic jeszcze 1 krok wiecej i odrazu zaczac mocniej. i dalej uwazam, ze wagowi ludzie ktorzy juz maja spora stycznosc z silownia moga (pisze o sobie) przyspieszyc proces i przeskoczyc kilka drabinek w kolejnosci cykli zaczynajac bardziej zlozone ale z mniejszymi dawkami. ale pisze raz jeszcze ludzie, ktorzy maja kontakt z silownia i juz cos osiagneli.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca +Testo prolo czy Testo Enanthat

Następny temat

oslonki na vinie+prop

WHEY premium