SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka ręczna?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
jednym slowem reczna jest piekna!!! i kazdy kto patrzy zboku mysli ze to takie gowno... ale nie przekona sie dopoki nie pojdzie na trening i nie zagra w jakism turnieju itd... I love this game hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 213
piłka ręczna działa jak narkotyk strasznie wciąga dała mi ona strasznie dużo, głównie rozwój fizyczny trenuje ją już troche czasu, mam za***istego trenera Eugeniusz Lijewski (tak to ojciec Marcina i Krzysia) trenujemy 10 godzin tygodniowo jest ciężko ale są efekty dlatego polecam każdemu ten sport !!!

"Sparta Ostrów Wielkopolski"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
ale ci dobrze. lijewski marcin jest niezły byłem we flensburgu ale wtedy było zgrupowanie kadry i on wyjechał:(stry tez jest wysoki?

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 213
no stary jest niezły chłop (w barach bardzo szeroki) ma z 190 cm przynajmniej a w łapie ma taką pare (wkoncu reprezentant polski były).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
a wiesz może jak on ćwiczy na siłę rzutu. wydaje mi sie że ja mam silny rzut 95 m piłką palantową ale zawsze można miec silniejszy:) byłem na meczu karola bieleckiego i rzucił z połowy bramkarzowi miedzy nogi. jak mozesz to spytaj sie staruszka jak ćwiczyć na siłę rzutu. dzieki

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 213
dobra spytam jakie ćwiczenia poprawiające siłę rzutu pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Witam w ręczną gram od miesiąca na bramce i lubię tą pozycje bo trzeba być nieobliczalnym, ta gra jest wspaniała. Broniłem kiedyś w nogę i powiem szczerze jest za łatwo w ręcznej człowiek pokazuje na co go stać.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
SIEMA mam 17 lat i wykryto u mnie chonromolacje rzepki. Od pięciu lat trenuje piłke ręczną i nie wiem czy wolno mi wrócić do sportu, a jest on dla mnie całym ŻYCIEM. Na pewno będzie potrzebny dobrej klasy stabilizator, czy możecie doradzić jaki będzie odpowiedni do tego rodzaju sporu i choroby. Z góry dziękuje wszystkim. I LOVE HANBALL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
witam
mam problem musze napisac prace okolo 1-2 strony a4 na temat "metodyka nauczania zwodu prostego w lewo", lecz niestety nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat, dlatego bardzo prosze o pomoc wszystkich ktorzy moga mi pomoc.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Do wszystkich fanów piłki ręcznej z Warszawy! Jest możliwość zostania wolontariuszem podczas meczu Polska - Ukraina, 28.10.10 od 12.00 do 19.30, Hala Torwar Warszawa.
Więcej info w linku poniżej:
http://www.v4sport.eu/news/showNews/1177/mecz-reprezentacji-polski-w-pilce-recznej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koszykówka

Następny temat

chce zaczac biegac

WHEY premium