SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna dziewcząt!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Dobra Mam na imie Daria Gram w klubie Vitrosilicon Piast napewno nie znacie ... chodzi o to ze mamy 1 trening w tygodniu . i jeszcze 2 mecze na rok szkolny ... Treningi odbywaja sie tylko grą w pilke bez zadnych cwiczen ani nic . Ostatnio patrzylam na necie nasze rywalki z ktorymi przegralysmy 6;2 Zajely II miejsce w jakims turnieju .. Mam problem bo ja chce innego trenera.. Np bedzie organiozwal wiecej meczy i lepsze treningi... i nie wiem co robic...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Szukam klubu piłki nożnej dla dziewczyn w Gliwicach , ale trudno mi znaleść w internecie jakiś klub .. wiec proszę o pomoc . Mam lat 13 i interesuje się piłką nożną ... Czy ktoś wie czy w Gliwicach jest klub PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIEWCZYN ?!Proszę o kontakt na gg 15502184 lub odpowiedź na forum.
Z góry Dziękuje ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Gliwice to woj.śląskie :P :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
KU AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO ORGANIZUJE NABÓR do drużyn: seniorek (95’i starsze) oraz młodziczek (96’ i młodsze)
Nabór ciągły. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki o 16:30.
Najbliższy trening odbędzie się w poniedziałek 31.08.2009 o godzinie 16:30 na hali CSiR UW przy ulicy Banacha 2a w Warszawie.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
tel. 511 421 087
e-mail: [email protected]
strona: http://www.kuazsuw.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
ja Chodze do klubu ŁKS Łagiewniki. Teraz zaczelismy lige. Pierwszy mecz przegralismy 1:0 z KKS Zabrze w sumie wczoraj. Trenuje dopiero od stycznia i w sumie to potrzebujemy do mojego klubu Bramkarki. Jesli ktoras jest chetna to prosze pisac. 510529675 lub 8545563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
heeej to znowu ja nie orientujecie się czy na śląsku jest jakiś klub piłki nożnej dla dziewczyn ? bardzo proszeee o od odpowiedź
P.S. a tak najbliżej to by pasowały mi Gliwice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Lista klubów występujących w II lidze w gr. śląskiej
Unia Racibórz
Gol II Częstochowa
Sparta Lubliniec
Wisła S.
Goczałkowice
Zabrze II
Rekord
Łagiewniki
Gamów
1. FC Katowice II
Jaskółki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Dzieki ... to bd musiał iść do Zabrza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
a znasz może bardziej dokladniej ten klub w Zabrzu ?:d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
a wgl mam 13 lat(96 rocznik) i jestem początkujaca i własnie takigeo dla mnie klubu szukam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki dla pilkarzy

Następny temat

Piłkarze z dawnych lat...

WHEY premium