SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna dziewcząt!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
PKS Praga ma sekcje dziewczeca

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
nie chcę za wiele pisać w tym temacie ... powiem tylko że piłka nozna kobiet jest na baaardzo niskim poziomie i tyle
2

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12006
a ja myśle że niejedna by Cie mineła z palcem w ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
gralem z jedna z PKS Praga na sksie i... powiem wam ze latwo nie bylo

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11


JA tez chciałabym pójść do klubu dla dziewczyn od piłki nożnej jestem z Lublina wiecie gdzie jest jakiś klub?

Klaudia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Pomocy gdzie jest jakiś klub.Ja grałam raz z klasą z chłopakami na wf-ie w piłke nożną powiedzieli, że gram ekstra.Strzeliłam 3 gole a obroniłam 10.Było ekstra dziewczyny się dziwiły że gram z chłopakami w pilke ale to najfajniejsz rzecz jak moze być.Chłopcy z mojej klasy powiedzieli:"Ty we wszystkim jesteś dobra,zapisz się do klubu."ale gdzie ja mam tu w Lublinie znaleść jakiś klub?:(

Klaudia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
google. pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
Witam W Lublinie, zdaje się, są dwa kluby z piłką kobiecą: Motor Lublin i Widok Lublin. Zadzwoń do nich to Ci wszystko powiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Mam 12 lat i bardzo lubię grać w piłkę nożną mam pojęcie...Prawdopodobnie po szkole podstawowej chciałabym wstąpic do szkółki piłkarskiej tylko jeszcze nie wiem do jakiej...Tylko muszę jeszcze troche trenować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
ja mialem swietna kolezanke ktora miala zajefajny talent do piłki nożnej i niestety z braku klubu sie zmarnowała...a byla lepsza niz nie jeden chlopak..
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki dla pilkarzy

Następny temat

Piłkarze z dawnych lat...

WHEY premium