SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka nożna dziewcząt!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
We Wrocławiu jest najlepszy klub piłki nożnej kobiet (AZS Wrocław), który chyba przez ostatnie 8 lat wygrywa regularnie Mistrzostwo Polski.

Dolnośląska Organizacja Środowiskowa
Akademickiego Związku Sportowego
ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 40
50-370 Wrocław
tel. 071 3282668/9

http://ksazswroclaw.blog.onet.pl/

Natomiast w Chorzowie jest Spartakus Chorzów. Myślę, że kontakt znajdziesz książce telefonicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Zmieniony przez - Korz0nek w dniu 2008-08-03 21:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Wszystkie dziewczyny które chciałyby grać w piłkę nożną zapraszam do Stopera Poznań. Klub prowadzi sekcję dziewczęcą, treningi odbywają się m.in na obiekcie TKKF w Poznaniu. Więcej informacji dotyczących przedziału wiekowego, dni i godzin w których odbywają się treningi i atmosfery w klubie pod numerem gadu-gadu: 3932751. Zapraszam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
hej ja mam 14 lat kocham pilke noznom mieszkam w dabrowie gorniczej i nie wiem gdzie mam isc do klubu:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
sluchajcie ja mam wazna sprawe..otoz razem z 5 kolezankami chcemy wstapic do jakiejs druzyny pilki noznej dla dziewczat niestety u nas w okolicach cs takiego nie istnieje nie orientujecie sie moze gdzie najblizej znajdziemy cos takiego??mamy po 18 lat a jestesmy z łowicza bardzo prosze o pomoc pozdrawiam Agata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Eee, cześć, wiecie może czy istnieje jakiś klub w okolicy Legnicy? Prosze o szybka odpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
W Legnicy jest klub piłkarski : http://www.miedz-legnica.pl/ ale nie prowadzi on sekcji dziewcząt, chyba,że w piłke reczną: http://kprmiedz.lca.pl/ 

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
no własnie mi chodzi o klub dla dziewczyn Ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Cześć mam na imię ania mam 12 lat .Kocham piłkę nożną.
Uwielbiam grać .Często gram z chłlopakami bo dziewczyny u nas niebarxdzo umieją grać.Chłopaki powiedzieli mi że jestem dobra i żebym się zapisała do jakiegoś klubu ale ja pochodzę z małego miasta Zwolenia i wiem tylko że jest klub zwolenianka bo koledzy z klasy mi powiedzieli ale niewiem czy mogą grać dzewczyny i koledzy mówili mi że trzeba przejść jak9ieś testy czy mógłby mi ktoś pomóc??????????????????????????????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
ale pomóc w czym? bo nie bardzo rozumiem, chcesz zrobić sobie operację plastyczną, żeby wyglądać jak chłopak i szukasz jakiejś dobrej kliniki... szczerze to nie mam pojęcia, czy dziewczyny mogą zostać dopuszczone do ligi, najlepiej idź do tego klubu i się o to zapytaj, jeżeli nic z tego nie wyjdzie, to przynajmniej będziesz mogła z nimi potrenować, co napewno ci nie zaszkodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki dla pilkarzy

Następny temat

Piłkarze z dawnych lat...

WHEY premium